41-latek z Andrychowa w bieliźnie ukrył narkotyki

, Na sygnale, Wiadomości, 16.03.2020 11:17, red
Mężczyzna został zatrzymany na terenie Andrychowa.
41-latek z Andrychowa w bieliźnie ukrył narkotyki

Jak informuje policja, kilka dni temu policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie uzyskali informacje, że mężczyzna przebywający w rejonie przestanku autobusowego na jednej z andrychowskich ulic może być w posiadaniu zabronionych substancji.

- Mundurowi, którzy pojechali pod wskazany adres ujawnili owego mężczyznę, który na wezwanie policjantów do wydania rzeczy zabronionych wyjął z bielizny woreczek foliowy z zawartością amfetaminy, co potwierdziło przeprowadzone badanie. 41-latek został doprowadzony do andrychowskiej jednostki, gdzie noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Kolejnego dnia przedstawiono mu zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo mieszkańcowi powiatu oświęcimskiego grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 - informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy