reklama

IKEA uruchomiła w Wadowicach Mobilny Punkt Odbioru Zamówień

Gospodarka, Wiadomości, 22.07.2021 12:00,
W Wadowicach uruchomiono Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA. To już szóste tego typu miejsce w województwie, ale pierwsze w tej części Małopolski. Od 23 lipca meble i akcesoria ze sklepu IKEA można odbierać przy ul. Doktora Józefa Putka 5.
IKEA uruchomiła w Wadowicach Mobilny Punkt Odbioru Zamówień

Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA powstał, aby ułatwić mieszkańcom powiatu dostęp do produktów szwedzkiej marki. Dotychczas najbliższe tego typu punkty w Małopolsce znajdowały się w Chrzanowie i Myślenicach.

Od 23 lipca zamówienia ze strony i aplikacji mobilnej IKEA dostarczane są na parking przy sklepie Majster Plus Wadowice (ul. Doktora Józefa Putka 5). Odbiór mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz możliwy jest we wtorki i piątki między godz. 16:00 a 19:00.

W całej Małopolsce funkcjonuje już 6 Punktów Odbioru Zamówień zlokalizowanych poza sklepem IKEA Kraków, z czego 5 to punkty mobilne. Koszt transportu wynosi zawsze 29 zł, niezależnie od wagi i wielkości zamówienia.

Mniejsze gabarytowo produkty można też zamawiać do Paczkomatów InPost i Punktów GLS. W celu realizacji usługi wystarczy podać kod pocztowy właściwy miejscu zamieszkania i wybrać wygodne miejsce odbioru.

Na zdjęciu powyżej - Ikea w Krakowie, a poniżej lokalizacja punktu w Wadowicach


INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy