reklama
reklama

Gigant spożywczy, Maspex Wadowice, przekaże szpitalom milion artykułów

Gospodarka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 18.03.2020 08:49, red
Wadowicka firma ma gest,
Gigant spożywczy, Maspex Wadowice, przekaże szpitalom milion artykułów
Maxpex Wadowice przekaże 21 szpitalom produkowane przez siebie napoje, gotowe dania, makarony i suplementy.

Artykuły spożywcze trafią do szpitali: we Wrocławiu, Grudziądzu, Puławach, Gorzowie Wielkopolskim, Zgierzu, Krakowie, Warszawie, Kędzierzynie-Koźlu, Łańcucie, Łomży, Gdańsku, Kościerzynie, Wejherowie, Tychach, Raciborzu, Starachowicach, Ostródzie, Elblągu, Poznaniu, Szczecinie.

Maspex dostarczy ponad milion sztuk produktów m.in. soków i musów owocowych Tymbark i Kubuś, niegazowanej wody źródlanej Kubuś Waterrr, dań gotowych i dżemów Łowicz, zup Krakus, makaronów i płatków Lubella oraz suplementów diety Plusssz.

Jak poinformowano, pierwsze dostawy mają być realizowane już w tym tygodniu. Kolejne będą dostosowane do potrzeb i zapotrzebowania szpitali.

- Trafią do pacjentów oraz lekarzy, pielęgniarek i personelu, którzy dziś stoją na pierwszej linii w walce z koronawirusem – informuje Dorota Liszka, rzecznik Maspexu Wadowice.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy