reklama

Apel strażaków i pracowników sklepów

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 18.03.2020 09:00, red
Ważne, aby każdy o tym pamiętał.
Apel strażaków i pracowników sklepów

"Apelujemy do państwa, jeśli będziecie potrzebować naszej interwencji (a przebywacie na kwarantannie czy też macie objawy zarażenia koronawirusem COVID-19) poinformujcie o tym dyspozytora podczas zgłoszenia. Może on zadać kilka pytań związanych z aktualnym zagrożeniem.

Tam, gdzie to możliwe, informacja ta pozwoli nam odpowiednio przygotować się do akcji. Jeden zarażony strażak wyklucza czasowo całą jednostkę z dalszej służby.

W naszej pracy mamy kontakt z ratownikami, lekarzami, policjantami. Bądźmy odpowiedzialni, bo sprawny system ratowniczy jest kluczowy w zaistniałej sytuacji"

– napisali strażacy.

Podobny apel mają pracownicy sklepów: chodzi o ograniczenie zbędnych wizyt w marketach.

- Niestety widzimy w ostatnich dniach, że te apele niewiele pomagają. l niektórzy starsi mieszkańcy przychodzą nawet po kilka razy dziennie, a to po masełko, a to po chleb. Poplotkować. Tak jakby nie dało się zrobić zakupów za jednym razem. A tu przecież chodzi o zdrowie nas wszystkich - klientów i pracowników - słyszymy od pracowników jednego ze sklepów w Andrychowie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy