reklama

Droga wojewódzka na Kocierz cała popękana

, Gospodarka, Wiadomości, 18.04.2019 10:35, PG
W sierpniu tamtędy ma przejechać wyścig Tour de Pologne.
Droga wojewódzka na Kocierz cała popękana

Tak wygląda droga wojewódzka nr 781 ciągnąca się od Targanic w stronę Przełęczy Kocierskiej. Jest to trudna, kręta, wąska trasa prowadząca w górę, bez chodników. Ruch tam jest dość spory gdyż miejsce to jest uczęszczane nie tylko przez kierowców ale też rowerzystów, pieszych i turystów kierujących się do ośrodka wypoczynkowego, który tam się znajduje.

Niestety asfalt już dawno jest popękany w wielu miejscach, w wyniku czego miejscami jeździ się po niej jak po żwirówce. Naprawa dziur też nie pomogła, bo raczej z „łat” zostały już tylko szczątki.

Przypomnijmy, że w sierpniu tą trasą ma przejechać słynny wyścig Tour de Pologne. Więcej na ten temat tutaj: Znany jest program tegorocznego Tour de Pologne. Na Kocierzu meta jednego z etapów! [FOTO]

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Konstruktywnie, 18.04.2019 18:53

chyba kończą się tematy bo droga na kocierz nie jest w tak tragicznym stanie... jeżdżę tam co weekend od strony Andrychowa do Żywca i stan drogi oceniam na dobry. Na zdjęciu widać jedyny gorszy fragment drogi reszta jest dobra.