reklama

Pszczelarz Nowicjusz. Tak to się robi od podstaw [VIDEO]

, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 17.04.2019 16:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zobaczcie najnowszy odcinek programu.
Pszczelarz Nowicjusz. Tak to się robi od podstaw [VIDEO]


Cykl PSZCZELARZ NOWICJUSZ to materiał video prezentujący pierwsze kroki w temacie pszczelarstwa. Nowoczesne hobby i niesamowita pasja to główne elementy tego materiału. Materiały video składające się na cały cykl prezentować będą zagadnienie w sposób przystępny i humorystyczny. Celem równoległym projektu jest promocja naszego małopolskiego regionu oraz pobliskich atrakcji turystycznych w skali ogólnopolskiej i zagranicznej (wersje językowe video). Materiał zimowy składał się będzie z 3 odcinków.

Trzy kolejne odcinki prezentować będą tematy m. in. bieżącej obsługi uli, zimowania pszczół, merytoryczne przygotowanie, zapoznanie z literaturą fachową, przygotowania sprzętu, prezentacji rozwiązań i przygotowania podczas zimy do pszczelarskiego sezonu. Kolejny cykl, od wiosny 2019r., dotyczyć będzie finalnego uruchomienia pasieki.

Zobaczcie trailer...

...odcinek nr 1


... odcinek nr 2

i...najnowszy odcinek nr 3Zapraszamy do najnowszej małopolskiej atrakcji turystycznej – Interaktywnego Centrum Pszczelarstwa APILANDIA.

To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie w tak profesjonalny sposób promowany jest temat pszczół i tajniki ich życia. Do Interaktywnego Centrum przybywają wycieczki z całej Polski - są to głównie grupy szkolne, wyjazdy kolonijne, grupy turystyczne z pobliskich Papieskich Wadowic, a także seniorzy aktywnie spędzający czas; miejsce odwiedzane jest przez całe rodziny. W APILANDII niesamowity sposób udało się połączyć ze sobą historię i nowoczesność; tradycję i innowację.


ZOBACZ TAKŻE: Mikołajki w Apilandii. Takiej imprezy jeszcze nie było [FOTO]Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy