reklama

Policjanci pomogli niepełnosprawnej seniorce

, Na sygnale, Wiadomości, 17.04.2019 11:05, red
Policjanci pomogli niepełnosprawnej seniorce

Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Kętach podjęli interwencję w trakcie której pomogli niepełnosprawnej 65 – letniej mieszkance Kęt. Seniorka wywróciła się w swoim mieszkaniu .

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło na jednym z kęckich osiedli. Tuż przed północą policjanci otrzymali zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, dotyczące niepełnosprawnej mieszkanki Kęt, która wywróciła się w swoim mieszkaniu i nie da rady się podnieść.

- Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres. Mieszkanie znajdowało się na parterze, a drzwi były zamknięte na klucz. W związku z tym policjanci do mieszkania dostali się przez okno. Po wejściu do środka przenieśli 65 – latkę na łóżko, a następnie w rozmowie z kobietą ustalili, że w wyniku upadku nie doznała żadnych obrażeń ciała i nie potrzebuje lekarza.Seniorka podziękowała policjantom za szybką pomoc w trudnej sytuacji - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimu.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy