reklama
reklama

Dla kogo mieszkanie od gminy? Magistrat opublikował listy

Gospodarka, Wiadomości, 07.12.2021 12:30, red
Na mieszkanie może liczyć 31 rodzin.
Dla kogo mieszkanie od gminy? Magistrat opublikował listy

Komisja Mieszkaniowa działająca przy Burmistrzu Andrychowa poinformowała o zakończeniu prac polegających na weryfikacji wszystkich złożonych dotychczas wniosków o przydział mieszkania z zasobu mieszkaniowego Gminy Andrychów.

W wyniku tych prac 6 grudnia 2021 r. powstały projekty list mieszkaniowych osób i ich rodzin, które zostały zakwalifikowane do przydziału lokalu mieszkalnego ze wskazanego zasobu. Utworzone projekty list mieszkaniowych zostały zatwierdzone przez Burmistrza Andrychowa.

- Osoby zainteresowane wynikiem prowadzonej weryfikacji wniosków prosimy o zapoznanie się z tymi listami. W przypadku pytań lub uwag prosimy o kontakt z Zespołem Obsługi Mienia Komunalnego w Andrychowie - czytamy w komunikacie magistratu w Andrychowie.
Trwa budowa kolejnego budynku socjalnego przy ulicy Batorego w Andrychowie.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

hebes1125, 07.12.2021 14:17

Nie mam nic do tych osób bo ich nie znam. Ale człowiek tyra na dwa etaty bieże kredy kupuje mieszkanie , jezdzi starym autem, odmawia sobie wiele i nie użala sie nad sobą. A znam przypadek kobieta 6 dzieci dostaje mieszkanie komunalne bo niby bieda a za jakiś czas kupuje sobie nowego nissana typu SUV. Mam nadzieję , żo to nie były takie wnioski.