reklama
reklama

Budują salę, utrudnienia na ulicy [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 20.02.2023 15:15, red, foto: WB
Prace przy budowie nowej sali gimnastycznej przy andrychowskim ogólniaku potrwają jeszcze rok.
Budują salę, utrudnienia na ulicy [FOTO]
Na wiosnę przyszłego roku gotowa będzie nowa sala gimnastyczna przy Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie.

Wybudowany zostanie ogromny obiekt, co widać na zdjęciach. Inwestycja kosztuje aż 16 mln zł i będzie to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Andrychowie.


Hala razem z zapleczem będzie mieć wymiary 49 m na 45,1 m oraz wysokość 13,40 m. Przy obiekcie powstanie 28 nowych miejsc parkingowych (w tym cztery dla osób niepełnosprawnych). W hali sportowej powstanie m.in. pełnowymiarowe boisko: do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki.

Z boisk równocześnie będzie mogło korzystać kilka grup młodzieży. Będzie też mobilna widownia na 300 miejsc. Przy hali powstanie zaplecze, gdzie będą się znajdować m.in. cztery szatnie z sanitariatami, dwie sale ćwiczeń, pokój dla nauczycieli, pomieszczenia techniczne oraz ogólnodostępne toalety.

W związku z budową utrudnienia pojawiły się ostatnio także na ulicy Pachla. Część ulicy i miejsc parkingowych wyłączonych zostało z użytkowania.

foto: WB
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy