reklama
reklama

Budowa wchodzi w decydującą fazę. Od poniedziałku ZMIANA organizacji ruchu [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 06.05.2021 18:00, PG
Między innymi na ul. Spacerowej i na ul. Sobieskiego będzie obowiązywał ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.
Budowa wchodzi w decydującą fazę. Od poniedziałku ZMIANA organizacji ruchu [FOTO]

Do lipca 2022 roku ma potrwać budowa gminnej obwodnicy zachodniej Kęt – etap II odcinek północno-zachodni o długości pół kilometra, wraz z budową wiaduktu oraz rozbudową skrzyżowania drogi powiatowej nr 1820K.

Kilka dni temu ostatnie osoby przebywające w ogrzewalni wyprowadziły się do okolicznych ośrodków. Budynek ogrzewalni będzie teraz wyburzony. Nadal trwa także budowa wiaduktu kolejowego i prace przy ul. Spacerowej.

Budową zajmuje się firma FBSERWIS S.A. z Warszawy za ponad 11 mln zł brutto. Gmina dostanie na ten cel 6,5 mln zł dotacji a resztę planuje się pozyskać z emisji obligacji komunalnych.


UWAGA. 10 maja zmiana organizacji RUCHU

Planowane zmiany obejmą ul. Spacerową w obrębie skrzyżowania z drogą na os. Nad Sołą oraz ul. Sobieskiego w Kętach w obrębie skrzyżowania z ul. Młodzieży Polskiej.
Na ul. Spacerowej i na ul. Sobieskiego będzie obowiązywał ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Dodatkowo zamknięte zostanie połączenie drogi na os. Nad Sołą z ul. Spacerową oraz zamknięte zostanie połączenie ul. Sobieskiego z ul. Młodzieży Polskiej.

 |
grafika: UG Kęty


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy