reklama
reklama

Będzie remont drogi obok kościoła

Gospodarka, Wiadomości, 24.09.2021 12:05,
Inwestycja pochłonie ponad 600 tys. zł.
Będzie remont drogi obok kościoła
W magistracie w Andrychowie rozstrzygnięto przetarg na przebudowę ul. ks. Nowaka w Roczynach. Chodzi o fragment przebiegający obok kościoła w Roczynach.

To kontynuacja remontu ul. ks. Nowaka. Plan przewiduje wykonanie asfaltu na odcinku tej drogi od ulicy Bielskiej wzdłuż kościoła, a później w prawo - w kierunku Zarzecznej i w lewo - do istniejącego już fragmentu ul. ks. Nowaka. Przesunięta zostanie kapliczka, która aktualnie stoi na środku skrzyżowania. W ten sposób cała ulica Nowaka będzie już w asfalcie.

Przetarg wygrała firma PRDM z Barwałdu Dolnego. Koszt inwestycji: 616 tys. zł brutto. Umowa z wykonawcą zostanie podpisana w przyszłym tygodniu, a później rozpoczną się prace.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy