reklama
reklama

5 miejsce mamNewsa.pl w Polsce!

Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 20.02.2024 18:00,
Ranking dotyczy portali internetowych o tematyce lokalnej.
5 miejsce mamNewsa.pl w Polsce!
Zespół portalu PRNEWS.IO. przeanalizował najchętniej czytane media tematyczne i stworzył ranking 10 najczęściej odwiedzanych serwisów z wiadomościami regionalnymi w Polsce w 2023 roku.

Ranking opracowany został w oparciu o własny katalog mediów internetowych PRNEWS.IO, który liczy ponad 100 tys. tytułów z całego świata. Dodatkowo były również wykorzystywane dane SimilarWeb. Głównym kryterium była liczba odsłon w 2023 roku.

Portal mamNewsa.pl z 19 milionami odsłon w skali roku zajął w tym zestawieniu 5 miejsce! W rankingu przed mamNewsa.pl są już tylko portale z wielkich miast.

*Ranking został sporządzony na podstawie katalogów PRNEWS.IO. Źródło informacji o ilości wejść na strony: SimilarWeb. Okres: 01.01.2023–31.12.2023 roku.


źródło: https://prnews.io/pl/blog/dziesiec-najpopularniejszych-mediow-regionalnych-w-polsce.html
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy