reklama
reklama

Zostań Agentem ubezpieczeniowym z DFS24.pl

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 03.03.2024 07:00,
DFS24.pl tworzy zespół profesjonalistów – wierzymy w innowację i transparentność. Nasz model współpracy opiera się na prostych zasadach, które zapewnią Ci efektywność i sukces w branży ubezpieczeniowej. Ponadto, wyznajemy zasadę – „Twoja marka, nasze zasoby”. Podejmując z nami współpracę, stajesz się naszym Partnerem – Ty wspierasz rozwój sieci DF, a my dbamy o Twój biznes.
Zostań Agentem ubezpieczeniowym z DFS24.pl

Multiagencja ubezpieczeniowa – co to?

Multiagencja to firma, która współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, oferując swoim klientom szeroki wybór polis. Jako multiagent możesz reprezentować różne towarzystwa ubezpieczeniowe, co daje większą elastyczność i dostęp do różnorodnych produktów.

Franczyza ubezpieczeniowa to model współpracy, polegający na tym, że agent prowadzi własną działalność gospodarczą, ale pod szyldem multiagencji. To świetny sposób dla osób, które chcą być niezależne, jednocześnie czerpiąc korzyści z doświadczenia i wsparcia dużej firmy ubezpieczeniowej.

DFS24.pl – łatwy start

Diamond Finance oferuje kursy i szkolenia dla osób zainteresowanych pracą pośrednika. Te programy pomogą Ci zrozumieć prawną stronę branży, etykę zawodową, techniki sprzedaży i zarządzanie ryzykiem. Zdobycie odpowiedniej wiedzy i umiejętności jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu jako agent ubezpieczeniowy.

Ponadto, zapewniamy naszym Partnerom wszystko, co potrzebne do udanego rozwoju kariery – od szkoleń po specjalistyczne narzędzia takie jak porównywarka DFS24.

Chętnie pomożemy postawić Ci pierwsze kroki w branży ubezpieczeniowej, a następnie zadbamy o Twój rozwój. Nasze zasoby i innowacyjne narzędzia pomogą Ci w łatwy sposób zoptymalizować pracę i uzyskać satysfakcjonujące wyniki.

Współpraca z nami to dostęp do ofert kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych.

Diamond Finance – dlaczego warto?

Unikalny model współpracy

Szanując Twoją markę własną dbamy o partnerski model współpracy i nie wymagamy wyłączności. U nas nie stracisz swojej tożsamości rynkowej. Docenimy Twój wypracowany sposób prowadzenia biznesu.

Stabilny rozwój biznesu

87% Agentów współpracujących z nami ponad 3 lata zbudowało stabilny, długofalowy biznes i cieszą się sukcesem w branży ubezpieczeniowej.

Odchodzimy od korporacyjnych zwyczajów

U nas nie musisz martwić się planami sprzedażowymi ani korporacyjnymi procedurami. Zapewniamy swobodę działania, pozwalając skupić się na budowaniu relacji z klientami i rozwijaniu biznesu.

Wsparcie profesjonalistów

Nasz doświadczony zespół menedżerów i praktyków zapewnia nie tylko płynne wdrożenie, ale także stałe wsparcie merytoryczne oraz technologiczne dla wszystkich naszych Partnerów.

Innowacyjne narzędzia

Zapewniamy naszym Partnerom cały zestaw nowoczesnych rozwiązań, ułatwiających codzienną pracę. Od kalendarza szkoleń, przez systemy CRM i do dokumentacji, po platformę DFS24 – autorską porównywarkę online, gdzie w ciągu kilku sekund otrzymasz dane na temat ofert 19 towarzystw ubezpieczeniowych.

Wsparcie marketingowe

Oferujemy wsparcie marketingowe, w tym darmową stronę www i wizytówkę Google dla każdego Agenta, a także materiały reklamowe, takie jak banery, plakaty i ulotki.

Doceniamy Twoją pracę

Dla naszych partnerów organizujemy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Posiadamy też VIP Klub, który zapewnia dodatkowe profity, takie jak wyższe prowizje sprzedażowe czy dedykowane konkursy.

Chcesz do nas dołączyć? To proste!

Nasz proces rekrutacyjny jest bardzo prosty. Jeśli zdecydujemy się podjąć współpracę, przed Tobą tylko trzy proste kroki:

  • Podpisanie umowy o współpracę lub umowy zlecenie.

  • Szkolenia i egzaminy dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych (KNF).

  • Rozpoczęcie współpracy przy bieżącym wsparciu.

DFS24.pl zapewni Ci łatwy start w ubezpieczeniach – od potrzebnych kursów, po pomoc z dokumentacją oraz bieżące wsparcie w codziennych obowiązkach.

Skorzystaj z naszych zasobów i doświadczenia, rozwiń z nami swój biznes.

Podoba Ci się, to co czytasz? Nie czekaj – odezwij się do nas! Ty też możesz zostać Partnerem DFS24.


- artykuł sponsorowany -

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy