reklama
reklama

Wakacje z Investo Home Drzwi i Podłogi

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.06.2024 11:00,
Każdy, kto zrobi zakupy za min. 1000 zł weźmie udział w losowaniu Vouchera o wartości 5000zł na wymarzone wakacje.
Wakacje z Investo Home Drzwi i Podłogi

Firma Investo Home Drzwi i Podłogi mająca swoją siedzibę oraz Salon Sprzedaży w Choczni przy ulicy Kościuszki 209a (przy DK52) z dużą ekspozycją drzwi, podłóg, okien, rolet oraz bram garażowych ogłosiła konkurs, w którym każdy, kto zrobi zakupy za min. 1000zł weźmie udział w losowaniu Vouchera o wartości 5000zł do zrealizowania w Biurze Podróży Kryształ w Wadowicach.

- Podczas rozmów z klientami, zarówno w naszym salonie, podczas pomiarów lub montaży bardzo często słyszymy od Inwestorów że wakacje spędzają „na budowie”, ponieważ inwestycja wyciska budżet do zera. Stąd też pomysł zorganizowania konkursu i ufundowania nagrody w postaci Vouchera na wymarzone wakacje. W losowaniu nagrody weźmie udział każdy, kto w terminie od 2.05.2024-30.11.2024 zrobi zakupy w naszym Salonie za min. 1000zł. Losowanie odbędzie się 6.12.2024 – mówi Pan Łukasz, właściciel firmy.

W firmie Investo Home znajdą Państwo drzwi, podłogi oraz okna producentów najbardziej poszukiwanych na rynku: Quick Step, Premium Floor, Finish Parkiet, Arbiton, Swiss Krono, Weninger, PORTA, DRE, Erkado, Polskone, Voster, IntensoDoors, Aluplast i wielu wielu innych.

Oferta firmy przeznaczona jest zarówno dla prywatnych inwestorów, wykonawców, architektów oraz firm realizujących duże inwestycje.

Sprzedawcy jak i zatrudnieni w firmie montażyści to osoby mające wieloletnie doświadczenie w branży stolarki otworowej i podłogowej.

Firma świadczy usługi na terenie Małopolski i Śląska, zwłaszcza w powiatach wadowickim, oświęcimskim, suskim, chrzanowski, myślenickim, bielskim, żywieckim oraz w Krakowie

Więcej szczegółów na profil na facebooku, gdzie na bieżąco zamieszczane są informacje o ofercie i promocjach: Investo Home drzwi i podłogi


Investo Home Drzwi i Podłogi.

Chocznia, ul. Kościuszki 209a (DK52 przy przejeździe kolejowym w Choczni)

tel. 515-135-121

e-mail: [email protected]

fb: Investo Home drzwi i podłogi- artykuł sponsorowany -


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy