reklama

Studia magisterskie w Akademii Techniczno-Humanistycznej

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.02.2020 08:30,
Do 25 lutego trwa druga e-Rekrutacji na studia II stopnia w Akademii Techniczno-Humanistycznej. To już ostatnie chwile na podjęcie decyzji o wyborze studiów magisterskich. Akademia zaprasza na studia przyszłych inżynierów.
Studia magisterskie w Akademii Techniczno-Humanistycznej

Studiowanie w jedynej w regionie publicznej uczelni to szansa na zdobycie umiejętności docenianych przez pracodawców. Kontakt z wykładowcami, a także szeroka gama praktyk zawodowych pozwalają na podjęcie zatrudnienia często już podczas studiów.

Studiuj jeden z przyszłościowych kierunków. Zarejestruj się na stronie rekrutacja.ath.bielsko.pl

Kandydaci na studia II stopnia mogą zadbać o swoją zawodową przyszłość wybierając wśród następujących kierunków: informatyka, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, budownictwo, inżynieria materiałowa, inżynieria środowiska, transport. Są to kierunki cieszące się dużą popularnością.

Specjalności dla inżynierów

Wszystkie kierunki oferują specjalności, przygotowujące do podjęcia wymarzonej pracy. Na przykład na informatyce można wybrać dwie specjalności: techniki tworzenia oprogramowania i bezpieczeństwo technologii informatycznych. Na kierunkach mechanika i budowa maszyn i zarządzanie i inżynieria produkcji studenci mają do dyspozycji aż cztery specjalności, między innymi: komputerowo wspomagane konstruowanie i wytwarzanie (CAD/CAM), automatyka przemysłowa, czy inżynieria zarządzania przedsiębiorstwem oraz inżynieria innowacji przemysłowych. Budownictwo z kolei oferuje specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie.


Absolwenci kierunków inżynierskich posiądą wiedzę i umiejętności, które pozwalają na swobodne kreowanie swojej kariery zawodowej. Studenci często już podczas studiów podejmują atrakcyjną pracę.

Jest to też rezultat bogatej oferty edukacyjnej uczelni oraz staży i praktyk podejmowanych we współpracy z wiodącymi firmami regionu. Akademia współpracuje między innymi z tak znaczącymi firmami jak: Rekord SI, FCA, Polmotors, Bosmal, Aqua. W kreowaniu kariery zawodowej bardzo pomocne jest także Biuro Karier ATH, które organizuje liczne szkolenia i warsztaty z doradztwa zawodowego oraz cieszące się dużym zainteresowaniem Targi Pracy.

Wspaniałe warunki studiowania

Uczelnia dysponuje doskonałą infrastrukturą. Zajęcia odbywają się między innymi w nowoczesnych amfiteatralnych aulach oraz w bogato wyposażonych laboratoriach. Na miejscu działa Biblioteka ATH, w ramach której funkcjonują: Wypożyczalnia, Czytelnia Ogólna oraz Czytelnia Czasopism. Ciesząca się dużym powodzeniem stołówka serwuje codziennie świeże posiłki. To też miejsce spotkań i dyskusji. Od stycznia br. studenci Akademii mogą korzystać z nowo powstałej, wyczekiwanej hali sportowej, która oferuje boiska do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej oraz 4 boiska do badmintona.


Rozwój zainteresowań

Czas spędzony w Akademii Techniczno-Humanistycznej to nie czas stracony. Uczelnia daje możliwość rozwijania pasji naukowych i zainteresowań nie tylko podczas wykładów i laboratoriów, ale także poprzez działalność licznych kół naukowych. Studenci w nich uczestniczący zdobywają nagrody w prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach oraz zajmują czołowe miejsca w mistrzostwach Polski. Można tu wymienić między innymi konkurs o nagrodę FCA czy liczne sukcesy koła informatycznego RESET w konkursach robotycznych. Ogromnym powodzeniem cieszy organizowana przez studentów koła naukowego Inżynier XXI wieku Międzynarodowa Konferencja Studentów oraz Doktorantów „Inżynier XXI wieku”, która corocznie skupia środowiska naukowe z Polski i zagranicy.

Poza nauką

Ale studiowanie, to nie tylko nauka. W ramach działalności Koła Naukowego HORYZONT odbywają się częste podróże tropami literatury i kultury, między innymi do Pragi, Berlina, Wiednia, Budapesztu i Lwowa.

W Akademii działa także Chór ATH, który co roku zdobywa najważniejsze nagrody i grand prix. Pasjonaci literatury i teatru z koła naukowo-teatralnego Kurtyna przygotowują wysoko oceniane spektakle uznanych autorów. Natomiast studenci zainteresowani sportem mogą realizować swoje pasje w Akademickim Związku Sportowym. Zawodnicy AZS ATH od lat wysoko klasyfikują się w rankingach sportu akademickiego.

Warto studiować w Akademii Techniczno-Humanistycznej. Inżynierze, zaprojektuj swoją przyszłość. Wybierz studia magisterskie w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej i rozpocznij drogę do wymarzonej kariery.

Zapisz się już dzisiaj na stronie rekrutacja.ath.bielsko.pl
Studiuj Na ATH​!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy