reklama

Reżyser 'Wilkołaka' z nową ekranizacją

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.02.2020 11:45, PG
To nowy, autorski serial telewizji TVN.
Reżyser 'Wilkołaka' z nową ekranizacją

Adrian Panek, reżyser słynnego horroru „Wilkołak” kręconego w zamku w Bulowicach stworzył kolejne swoje dzieło.

Tym razem jest to reżyserowany przez niego serial: „Kod genetyczny”, który już od 2 marca będzie emitowany na antenie telewizji TVN. Główne role w serialu zagrają Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski.


Głównym bohaterem jest Tomasz Skowroński (w tej roli Adam Woronowicz), wybitny genetyk z Instytutu Badań Kryminalistycznych obsesyjnie szukający prawdy. Po śmierci żony związał się z tajemniczą Izą Berger (Karolina Gruszka, po raz pierwszy w serialu stacji TVN). Jednak to nie kobieta, a praca pochłania go całkowicie, a relacja z dorastającym synem Piotrem (Maciej Musiałowski) jest pełna napięcia. Chłopak nie pogodził się ze śmiercią matki i nie akceptuje nieobecnego, zasadniczego ojca. Konflikt eskaluje, kiedy Piotr wdaje się w zakazany romans z partnerką ojca. Co i dlaczego połączy tych dwoje? Prawdziwa miłość, erotyczna fascynacja, czy może nie dająca o sobie zapomnieć przeszłość?

Serial będzie emitowany w poniedziałki o godz. 21:30. Nakręcono 8 odcinków.

Adrian Panek był także reżyserem drugiego sezonu serialu „Pułapka”, również produkcji TVN.

foto: TVN

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy