reklama

Skuteczna i długotrwała ochrona lakieru - grudniowa promocja w MG CUSTOMS!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 14.12.2022 17:55,
Zbliżająca się zima to bardzo duże wyzwanie dla lakieru naszego samochodu, dlatego wychodzimy do Państwa z grudniową promocją na korektę lakieru oraz skuteczne zabezpieczenie karoserii powłoką ceramiczną w atrakcyjnej cenie!
Skuteczna i długotrwała ochrona lakieru - grudniowa promocja w MG CUSTOMS!
Powłoki ceramiczne są to preparaty budujące warstwę ochronną na bezbarwnym lakierze samochodu. Wiążąc się z nim, tworzą niewidzialną tarczę zabezpieczającą przed typowymi zagrożeniami, którym lakier samochodowy musi stawić czoła każdego dnia.

Jakie korzyści niesie powłoka ceramiczna?
Przede wszystkim jest to ochrona lakieru przed szkodliwym działaniem czynników:
– atmosferycznych: promienie UV, kwaśne deszcze,
– chemicznych: ptasich odchodów, owadów, procesem oksydacji, solą drogową, osadami drogowymi, sokami drzew i żywicą,
– mechanicznych: chroni przed powstawaniem mikrorys

Ponadto znacznie podnosi walory estetyczne i wizualne pojazdu:
Powłoka ceramiczna zatrzymuje proces starzenia i matowienia lakieru, daje niespotykany połysk, pogłębia kolor i wydobywa ziarno lakieru. Dzięki wysokiej hydrofobowości zapewnia bardzo dobre właściwości samooczyszczenia lakieru i nieprzywierania brudu. Śliska powierzchnia zapewnia łatwe czyszczenie samochodu.

Powłoki ochronne w naszym studio

Jesteśmy akredytowanym instalatorem powłok CleanCar. W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje powłok dopasowane do oczekiwań oraz budżetu. Powłoka od nas to nawet 7 lat ochrony! Do zleceń podchodzimy bardzo indywidualnie, starając się przedstawić wszystkie korzyści płynące z wybranej opcji. Aplikacja powłoki ceramicznej w naszym studio każdorazowo poprzedzona jest korektą lakieru! Dzięki temu pozbywamy się już istniejących mikrorys, a samochód po pełnym pakiecie pielęgnacji prezentuje się jeszcze lepiej.

W grudniowej promocji oferujemy:
Wykonanie jednoetapowej korekty lakieru oraz aplikację wysokiej jakości powłoki ceramicznej z trwałością do 18 miesięcy w cenie 1 499 zł!

Zapraszamy też po wyjątkowe VOUCHERY PODARUNKOWE - już od 150 zł!

Więcej informacji o powłokach ceramicznych oraz innych usługach znajdziecie na naszej stronie: http://www.mgcustoms.pl/powloki-ceramiczne/

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku: https://www.facebook.com/mgornycustoms i Instagramie: https://www.instagram.com/_mg_customs/Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy