reklama

Rocznica ślubu to okazja do świętowania! Sprawdź, jaki prezent kupić żonie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.08.2023 11:15,
Papierowa, bawełniana, skórzana, kwiatowa... każdej rocznicy ślubu przypisano nazwę, która może inspirować do zakupu tematycznego prezentu. Im dłuższy staż związku, tym trwalszy materiał – zaczynając od papieru, przez drewno i kość słoniową, aż do brylantów (75. rocznica ślubu). Dzięki symbolicznemu upominkowi, świętowanie pięknego jubileuszu staje się jeszcze przyjemniejsze. Dlatego gdy zbliża się wielki dzień, warto sprawdzić, jaka to rocznica i zakupić dla drugiej połówki romantyczny podarunek na znak miłości. Brakuje Ci pomysłu? Skorzystaj z naszych podpowiedzi. W tym artykule pokazujemy personalizowane prezenty na rocznicę ślubu. Zobacz koniecznie, co aktualnie króluje w sklepach i wybierz coś wyjątkowego dla swojej ukochanej żony!
Rocznica ślubu to okazja do świętowania! Sprawdź, jaki prezent kupić żonie

Prezent na rocznicę ślubu, czyli jak wyrazić miłość bez słów

Każdy kolejny rok jako małżeństwo świętuje się podczas rocznicy, która wraz z biegiem lat nawiązuje do coraz mocniejszego i wytrzymałego materiału. Pierwsza rocznica ślubu jest nazywana papierową, co ma symbolizować podpisanie aktu małżeńskiego. Druga rocznica nawiązuje do komfortu i wygody, wynikających z przebywania w szczęśliwym związku. Stąd nazwa – bawełniana. Zgodnie z tradycją, wielu małżonków decyduje się obdarowywać siebie prezentami tematycznymi, obierając za punkt odniesienia oficjalną nazwę obchodzonej rocznicy ślubu.

Pary z kilkuletnim małżeńskim stażem świętują gody kwiatowe, drewniane, cukrowe, wełniane... Po dziesięciu latach nadchodzi rocznica cynowa, zaś po piętnastu – kryształowa. Chcąc pozytywnie zaskoczyć żonę warto się upewnić, jaki jubileusz będziecie obchodzić w danym roku i adekwatnie do otrzymanych informacji, przygotować upominek. Odpowiednio dobrany prezent na rocznicę ślubu pozwoli wyrazić miłość do małżonki bez używania słów. Niezależnie od tego, czy czekają Was Srebrne Gody czy rocznica perłowa, znakomitym pomysłem okazuje się zakup prezentu personalizowanego.

Chodzi o produkt, wykonany specjalnie dla danej osoby – zawierający indywidualny grawerunek lub też dedykację, wybraną przez kupującego. Gdzie znaleźć coś takiego? Z pomocą przybywa sklep Murrano, będący bazą upominków na rozmaite okazje. Jedną z kategorii stanowią podarunki rocznicowe, utrzymane w wielu stylach. Wybór jest na tyle duży, że każdy wybierze produkt, perfekcyjnie wpisujący się w gust małżonki. Kupując prezent na rocznicę ślubu ze sklepu Murrano możesz być pewien, że otrzymasz pięknie wykonany upominek wysokiej jakości.

Czas na celebrowanie rocznicy ślubu! Najciekawsze pomysły na prezent rocznicowy

Odwiedzając sklep z prezentami na rocznicę ślubu zauważysz, że są one wykonane z rozmaitych materiałów. To nie przypadek, a ułatwienie wyboru małżonkom, chcącym obdarować ukochaną osobę zgodnie z tradycyjnym nazewnictwem kolejnych rocznic ślubu. Piątą, czyli drewnianą rocznicę można upamiętnić drewnianym stolikiem śniadaniowym, ozdobionym wygrawerowanym imieniem żony. Zgodnie ze zwyczajem, na trzecią rocznicę wypada wręczyć coś skórzanego, np. elegancki portfel z indywidualnym napisem. Pomysł na jubileusz bawełniany to poduszka ze zdjęciami ze ślubu i przegródkami na drobne gadżety, jak pilot do telewizora albo słuchawki.

Z kolei pary, których staż małżeński sięga 15 lat, mogą obdarować się wzajemnie produktami kryształowymi, jak stylowy wazon na kwiaty albo kryształowa róża w eleganckim pudełku z personalizacją. Inspiracji na prezent rocznicowy są dziesiątki! Zajrzyj na stronę sklepu Murrano i sam się przekonaj, co ciekawego czeka na osoby, świętujące kolejny rok razem po ślubie.


- artykuł sponsorowany -


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy