reklama
reklama

Ósmoklasisto! LO Andrychów zaprasza na Noc w Liceum

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.04.2024 13:14,
Już od kilku lat uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych mogą zapoznać się z ofertą edukacyjną Szkoły podczas tzw. Nocy w Liceum.
Ósmoklasisto! LO Andrychów zaprasza na Noc w Liceum
W piątkowy wieczór 19 kwietnia br. w godzinach 18.00 - 21.00 andrychowskie I Liceum Ogólnokształcące otwiera swoje drzwi dla wszystkich ósmoklasistów, którzy rozważają podjęcie nauki w tej Szkole w roku szkolnym 2024/25.

Prezentacje profili, doświadczenia biologiczne i chemiczne, gry i zabawy integracyjne, taniec, szachy, ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy i inne atrakcje czekają na wszystkich ósmoklasistów, którzy tego wieczoru odwiedzą budynek na ul. Ferdynanda Pachla 16.

Będzie to świetna okazja, żeby zobaczyć Szkołę "od środka", porozmawiać ze starszymi kolegami - licealistami oraz z nauczycielami.

Zapraszamy!!!

- artytuł promocyjny szkoły -
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy