reklama

Optyk Punkt Widzenia. PROMOCJA. Druga oprawa za 1 zł

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 14.04.2021 18:15,
Na wiosnę przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę! Zastanawialiście się kiedyś o okularach przeciwsłonecznych z wadą wzroku? To idealna okazja aby skorzystać z naszej oferty!
Optyk Punkt Widzenia. PROMOCJA. Druga oprawa za 1 zł
Promocja na oprawy okularowe! Teraz kupując okulary korekcyjne (oprawy + szkła) za minimum 500 zł możecie otrzymać dla siebie lub dla bliskiej osoby drugą oprawę korekcyjną za 1 zł* !

W salonach optycznych Optyk Punkt Widzenia skorzystacie z profesjonalnego badania wzroku oraz otrzymacie fachową pomoc w doborze oprawek!

Umów się na badanie wzroku przez formularz na www.optykpunktwidzenia.pl/umow-badanie/

Optyk Punkt Widzenia
ul.Żwirki i Wigury 19
32-650 Kęty, tel. 534 200 220

____________________________________
*Promocja trwa do końca kwietnia 2021r. lub do wyczerpania zapasów. Z promocji może skorzystać każdy, kto zakupi kompletną parę okularów korekcyjnych (oprawy + soczewki) za min. 500 zł. Każdy salon posiada wybrane oprawy okularowe w promocji. Oprawy w promocji nie przekraczają 299 zł w cenie regularnej. Obie pary okularów należy zamówić w tym samym czasie. Nie można kupić w promocji jedynie oprawy okularowej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy