reklama

Trwa remont elewacji szkoły w Rzykach, w Andrychowie została jeszcze jedna szkoła

, Gospodarka, Wiadomości, 08.04.2021 09:34,
Prace potrwają do wakacji.
Trwa remont elewacji szkoły w Rzykach, w Andrychowie została jeszcze jedna szkoła
Trwa termomodernizacja Zespołu Szkół w Rzykach. Zgodnie z podpisaną umową prace powinny zakończyć się do lipca tego roku. Koszt - 948 tys. zł.

To już przedostatnia szkoła w gminie Andrychów wymagająca remontu elewacji i docieplenia. Na sam koniec została Szkoła Podstawowa nr 5 w Andrychowie, w której elewacja ma zostać wykonana do 2023 roku. Być może wcześniej, jeśli gminie uda się pozyskać finansowanie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 08.04.2021 14:12

ಠ‿↼

FeelFree, 08.04.2021 14:12

@wendigo11. Nasz Ty czujny, wyznawco i obrońco żakoizmu. Droga przy której mieszka radna Studniarz też będzie dlatego ostatnia do asfaltowania ponieważ, któraś droga musi być ostatnia, a nie z powodu bycia przez Panią Alicję radną opozycji. Zlikwidowano SP3, a nie SP2, bo ktoś musiał być zlikwidowany jako pierwszy, a nie dlatego, że dyrektorem dwójki jest dobra znajoma wójta. Itd. Itp. Jasne. A świstak siedzi i zawija w te sreberka...

wendigo11, 08.04.2021 13:22

A może jest ostatnia, ponieważ ktoś musi być ostatni?????????????

FeelFree, 08.04.2021 11:53

Pytanie: dlaczego ostatnia w kolejce do remontu jest SP 5? Pytania dodatkowe: czy tam pracuje przeciwnik polityczny wójta Żaka? Czy władza jest mściwa? Czy władza jest okrutna bo, tego oczekuje tłum łaknący uległości i gardzący słabszym od siebie, który ją wybrał? Czy dlatego aby lękiem przed zemstą okazując swą siłę utrzymać nadal władzę nad tłumem, której tak łaknie? Pozdrawiam. Gustave Le Bon.