reklama

Oczyszczanie wodorowe w Face&Body Kosmetologia

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.10.2021 18:35,
Zabieg oczyszczania jest wskazany dla osób w każdym wieku oraz do każdego rodzaju skóry, także suchej.
Oczyszczanie wodorowe w Face&Body Kosmetologia

Po usunięciu zalegających na skórze martwych komórek i zaskórników cera odzyskuje swój naturalny blask. Na oczyszczonej skórze zauważamy znaczną poprawę nawilżenia, gdyż zwiększa się przenikanie przez naskórek aktywnych składników zawartych w kosmetykach.

Zabieg idealnie sprawdza się dla osób borykających się z zaskórnikami, grudkami, a także trądzikiem młodzieńczym i u dorosłych. Oczyszczanie wodorowe wskazane jest również u osób ze skórą o ziemistym, poszarzałym odcieniu.

Oczyszczanie twarzy za pomocą urządzenia do oczyszczania wodorowego to innowacyjna metoda, która nie tylko usunie zaskórniki i zanieczyszczenia, ale również dotleni skórę. Dodatkowo skóra podczas zabiegu nasączona jest aktywnym wodorem, co zmniejsza ilość wolnych rodników w skórze. Uzyskujemy oczyszczoną, dotlenioną i bardzo dobrze nawilżoną skórę.

Działanie antyoksydacyjne zabiegu przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry. Oprócz rozświetlenia uzyskujemy także obkurczenie rozszerzonych ujść gruczołów łojowych.

Jakie działanie ma wodór na naszą skórę?

Wodór niezwykle szybko zwalcza stres oksydacyjny, który wywołany jest nadmiarem wolnych rodników. Przyczynia się to do przedwczesnego, przyspieszonego starzenia skóry. Wodór również przeciwdziała uszkodzeniu bony komórkowej i DNA oraz wzmacnia procesy naprawcze w całym naszym organizmie. Dlatego oczyszczanie wodorowe zalecane jest jako zabieg profilaktyczny przeciw starzeniu skóry.

Szczegółowe informacje dotyczące zabiegu pod nr tel. 696- 986-655,

502-246-035

www.kosmetologiafb.pl

www.ecosmetic.pl


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy