reklama
reklama

Nowy sezon baletu dla dzieci w Syndykacie - start 5 września!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.09.2019 09:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Już w ten czwartek, 5 września o godzinie 16:15, odbędzie się darmowe spotkanie organizacyjno-pokazowe dla rodziców i dzieci, podczas którego będą omawiane najważniejsze kwestie dotyczące nowego sezonu zajęć z baletu dla dzieci w wieku 3 - 9 lat. Miło jest spełniać marzenia swoich najbliższych!
Nowy sezon baletu dla dzieci w Syndykacie - start 5 września!
Balet dla dzieci w andrychowskim centrum sportowym "Syndykat" stał się już tradycją. Rokrocznie w okresie od września do czerwca w naszym Klubie odbywają się zajęcia baletowe dla najmłodszych - zarówno dziewczynek i chłopców. Lekcje prowadzone są przez bardzo doświadczonego i przesympatycznego instruktora Kubę, który swoim podejściem do dzieci zachwyca wszystkich rodziców. Wyodrębniać będziemy dwie grupy - młodszą (3 - 5 lat) oraz starszą (6 - 9 lat). Na czwartkowym spotkaniu dla wszystkich, na które zapisy NIE obowiązują, dowiecie się wszystkich szczegółów - w jakich porach będą odbywały się zajęcia i jak często, ile będą kosztowały karnety, zapoznacie się także z regulaminem i wiele innych.

Poinformujemy Was także o możliwości zamówienia u nas specjalnego, szytego na miarę stroju baletowego oraz wysokiej jakości baletek. Instruktor Kuba wraz z Waszymi pociechami zaprezentuje Wam krótki pokaz, co na pewno pomoże dzieciakom podjąć własną decyzję - chcę uczęszczać na tego typu zajęcia lub to raczej nie dla mnie :) Na rodziców również czeka niespodzianka... Serdecznie zapraszamy!


Tak jak wspomnieliśmy wyżej - na czwartkowe spotkanie organizacyjne nie trzeba się zapisywać. Zdecydowanych rodziców lub tych, którzy korzystali i nadal chcą korzystać z naszych usług, zachęcamy do prędkich zapisów do poszczególnych grup. Przypominamy, że ilość miejsc na zajęcia jest mocno ograniczona i warto swojemu dziecku "zaklepać" możliwość udziału w nich już nieco wcześniej. Cykliczne zajęcia ruszają w przyszłym tygodniu już w poniedziałek - do zobaczenia!Zapisy u naszej manager Joanny - 889036887 lub w recepcji Klubu - 533389260
Więcej informacji na naszym facebooku oraz instagramie: www.facebook.com/syndykatsportcenter
www.instagram.com/syndykatsportcenter

Syndykat Sport Center
Andrychów, ul. Krakowska 25 (obok stacji BP)


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy