reklama
reklama

Nowi Specjaliści w Centrum Medycznym UNO-MED w Andrychowie!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 10.04.2024 12:12,
Centrum Medyczne UNO-MED to renomowana placówka medyczna, które od lat dba o zdrowie i dobre samopoczucie swoich Pacjentów.
Nowi Specjaliści w Centrum Medycznym UNO-MED w Andrychowie!

Centrum Medyczne UNO-MED to renomowana placówka medyczna, które od lat dba o zdrowie i dobre samopoczucie swoich Pacjentów. Teraz mamy dla Was świetną wiadomość! Do zespołu dołączyli wybitni specjaliści, którzy z pewnością zadbają o Wasze zdrowie w najwyższym standardzie.

Jednym z nowych lekarzy w UNO-MED jest lek. Aleksandra Kaszuba, która oferuje konsultacje laryngologiczne. Jej ogromna wiedza i doświadczenie pozwalają na skuteczne leczenie różnorodnych schorzeń związanych z nosem, gardłem, krtanią, a także uszami. Dzięki precyzyjnym badaniom i nowoczesnym metodom leczenia, Pacjenci mogą liczyć na szybką poprawę swojego stanu zdrowia.

Do naszej placówki dołączył także lek. Mateusz Marek - pediatra, kardiolog dziecięcy. Pan Doktor diagnozuje i leczy choroby wieku dziecięcego, a także choroby serca. Dodatkowo, lek. Mateusz Marek wykonuje również usg płuc u dzieci, co umożliwia szybkie i precyzyjne zdiagnozowanie schorzeń układu oddechowego.


Rejestracja na wizyty:
Online: Centrum Medyczne Uno-Med Andrychów - ZnanyLekarz.pl

Telefonicznie: 886-450-437

Osobiście: Andrychów, ul. Krakowska 93A,
Pon - Pt 9:00 - 20:00

Więcej informacji na temat oferty placówki UNO-MED w Andrychowie oraz specjalistów można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.unomed.pl


Zapraszamy!

Centrum Medyczne UNO-MED - bo zdrowie jest najważniejsze!


- Artykuł sponsorowany -reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy