reklama
reklama

Nie czekaj do wiosny - odWaż się na zmiany już dziś!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.09.2018 19:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Klienci Projekt Zdrowie w Wadowicach schudli już 2,5 tony!!


Nie czekaj do wiosny - odWaż się na zmiany już dziś!

Czy łatwiej jest chudnąć zimą, czy latem?-ile osób tyle teorii. Naszym zdaniem nie ma różnicy! Najtrudniej jest podjąć wyzwanie o zmianie stylu żywienia, a co za tym stoi stylu życia. Nie odkładajmy więc dbania o siebie, nie przykrywajmy kompleksów kożuchem, a własnych słabości zbliżającą się jesienną chandrą.Redukcja nadmiernej masy ciała jest niezwykle istotna dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jednak wbrew powszechnej opinii, odchudzanie nie zawsze jest łatwym procesem. W środkach masowego przekazu propagowane są diety głodówkowe, eliminujące bez podstaw różne grupy żywności, diety-cud. Niestety konsekwencje ich stosowania mogą być niebezpieczne dla organizmu, a ponowne zwiększenie masy ciała nieuniknione. Łatwo jest się w tym pogubić, dlatego lepiej oddać się w ręce specjalistów.

W naszym Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie w Wadowicach czekają na Was wykwalifikowani dietetycy z wieloletnim doświadczeniem i wieloma sukcesami.

Większość tych, którzy chociaż raz byli na diecie odchudzającej wie, że podczas odchudzania często może pojawiać się głód, monotonia posiłków i… brak efektów. Zespół Dietetyków Projekt Zdrowie wie z kolei, że tak wcale nie musi być. Każdy organizm jest inny, z inną historią stosowanych wcześniej diet. Poprzez indywidualne podejście, odpowiednio zbilansujemy Twój plan żywieniowy. Weźmiemy pod uwagę Twoje zapotrzebowanie energetyczne, styl życia i preferencje smakowe. Wyznaczymy cel kuracji. Wierzymy, że odpowiednio zbilansowana dieta i stała opieka specjalisty to klucz do dietetycznego sukcesu.

Dzięki możliwości dwóch wariantów kuracji:

  • wariant bez suplementacji,

  • dieta wspomagana naturalną suplementacją.

Jesteśmy w stanie zaproponować każdej osobie profesjonalne wsparcie podczas odchudzania. Poprowadzimy Cię przez każdy etap odchudzania tak, abyś mógł cieszyć się osiągniętymi efektami, bez obaw o efekt jo-jo. Z doświadczenia wiemy, że dieta ta może być smaczna, urozmaicona i jednocześnie prosta oraz sycąca, a efekty zaskakujące!

Jeżeli:

  • próbowałeś się odchudzać, ale bez zadowalających efektów;

  • czujesz, że Twoja dieta jest monotonna;

  • Twoim problemem jest szybkie tracenie motywacji,

Nie zwlekaj dłużej i poproś o pomoc Dietetyka Projekt Zdrowie.


Wielu z Was nam już zaufało i z naszą udało się się zrzucić 2,5 tony zbędnych kilogramów!!


Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie mieści się w Wadowicach,

przy al. M. B. Fatimskiej 33

Godziny otwarcia:

poniedziałek 12-20

wtorek 12-20

środa 11-19

czwartek 6-14

piątek 11:30-19:30


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony wadowice.projektzdrowie.info oraz profilu na facebook’u facebook.com/projektzdrowiewadowice lub do bezpośredniego kontaktu z nami pod nr telefonu 698 781 991 lub 33 444 67 54.

Pamiętajmy, że dieta nie powinna być dla nas udręką lub karą, a sposobem na zdrowie i dobre samopoczucie. Zaczynając dietę uczymy się jak należy się prawidłowo odżywiać, tak aby później nie borykać się z żadnymi problemami zdrowotnymi. Pamiętajmy, że prawidłowe, zbilansowane odżywianie się daje pozytywne rezultaty w przyszłości. Dieta rozpoczęta już od tej jesieni, na pewno da nam zdrowie na lata!


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy