reklama

Nie czekaj do wiosny - odWaż się na zmiany już dziś!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.09.2018 19:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Klienci Projekt Zdrowie w Wadowicach schudli już 2,5 tony!!


Nie czekaj do wiosny - odWaż się na zmiany już dziś!

Czy łatwiej jest chudnąć zimą, czy latem?-ile osób tyle teorii. Naszym zdaniem nie ma różnicy! Najtrudniej jest podjąć wyzwanie o zmianie stylu żywienia, a co za tym stoi stylu życia. Nie odkładajmy więc dbania o siebie, nie przykrywajmy kompleksów kożuchem, a własnych słabości zbliżającą się jesienną chandrą.Redukcja nadmiernej masy ciała jest niezwykle istotna dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jednak wbrew powszechnej opinii, odchudzanie nie zawsze jest łatwym procesem. W środkach masowego przekazu propagowane są diety głodówkowe, eliminujące bez podstaw różne grupy żywności, diety-cud. Niestety konsekwencje ich stosowania mogą być niebezpieczne dla organizmu, a ponowne zwiększenie masy ciała nieuniknione. Łatwo jest się w tym pogubić, dlatego lepiej oddać się w ręce specjalistów.

W naszym Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie w Wadowicach czekają na Was wykwalifikowani dietetycy z wieloletnim doświadczeniem i wieloma sukcesami.

Większość tych, którzy chociaż raz byli na diecie odchudzającej wie, że podczas odchudzania często może pojawiać się głód, monotonia posiłków i… brak efektów. Zespół Dietetyków Projekt Zdrowie wie z kolei, że tak wcale nie musi być. Każdy organizm jest inny, z inną historią stosowanych wcześniej diet. Poprzez indywidualne podejście, odpowiednio zbilansujemy Twój plan żywieniowy. Weźmiemy pod uwagę Twoje zapotrzebowanie energetyczne, styl życia i preferencje smakowe. Wyznaczymy cel kuracji. Wierzymy, że odpowiednio zbilansowana dieta i stała opieka specjalisty to klucz do dietetycznego sukcesu.

Dzięki możliwości dwóch wariantów kuracji:

  • wariant bez suplementacji,

  • dieta wspomagana naturalną suplementacją.

Jesteśmy w stanie zaproponować każdej osobie profesjonalne wsparcie podczas odchudzania. Poprowadzimy Cię przez każdy etap odchudzania tak, abyś mógł cieszyć się osiągniętymi efektami, bez obaw o efekt jo-jo. Z doświadczenia wiemy, że dieta ta może być smaczna, urozmaicona i jednocześnie prosta oraz sycąca, a efekty zaskakujące!

Jeżeli:

  • próbowałeś się odchudzać, ale bez zadowalających efektów;

  • czujesz, że Twoja dieta jest monotonna;

  • Twoim problemem jest szybkie tracenie motywacji,

Nie zwlekaj dłużej i poproś o pomoc Dietetyka Projekt Zdrowie.


Wielu z Was nam już zaufało i z naszą udało się się zrzucić 2,5 tony zbędnych kilogramów!!


Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie mieści się w Wadowicach,

przy al. M. B. Fatimskiej 33

Godziny otwarcia:

poniedziałek 12-20

wtorek 12-20

środa 11-19

czwartek 6-14

piątek 11:30-19:30


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony wadowice.projektzdrowie.info oraz profilu na facebook’u facebook.com/projektzdrowiewadowice lub do bezpośredniego kontaktu z nami pod nr telefonu 698 781 991 lub 33 444 67 54.

Pamiętajmy, że dieta nie powinna być dla nas udręką lub karą, a sposobem na zdrowie i dobre samopoczucie. Zaczynając dietę uczymy się jak należy się prawidłowo odżywiać, tak aby później nie borykać się z żadnymi problemami zdrowotnymi. Pamiętajmy, że prawidłowe, zbilansowane odżywianie się daje pozytywne rezultaty w przyszłości. Dieta rozpoczęta już od tej jesieni, na pewno da nam zdrowie na lata!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy