reklama
reklama

Nabór na wiosenne kursy dla psów w Doggo Zone w Targanicach

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 11.03.2023 07:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Doggo Zone w Targanicach to miejsce, gdzie właściciele psów mogą znaleźć specjalistyczną pomoc w kwestii szkolenia swoich czworonożnych przyjaciół pod okiem doświadczonego trenera i behawiorysty zwierzęcego. Oferujemy szeroki zakres kursów i treningów dla różnych ras psów na różnych poziomach zaawansowania.
Nabór na wiosenne kursy dla psów w Doggo Zone w Targanicach

Naszym celem jest zapewnienie psom pozytywnej i bezpiecznej atmosfery do nauki, która pozwoli na zbudowanie odpowiedniej relacji i nici porozumienia pomiędzy Tobą a Twoim pupilem.
WIOSENNE KURSY

Przedszkole dla szczeniąt - zajęcia dla szczeniąt do 6 miesiąca. To cykl 5 spotkań podczas, których uczymy pracy z psem, opanujemy podstawy posłuszeństwa oraz rozwiążemy dotykające Was problemy wychowawcze.

Zajęcia odbywają się zarówno grupowo jak i indywidualnie. Kolejny kurs grupowy rozpoczyna się 25 marca - ZAPISY OTWARTE.

Grzeczny pies - zajęcia grupowe dla psów w wieku od 6 miesiąca życia bez górnej granicy wieku, na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia opierają się o naukę komend i udoskonalenia pracy w rozproszeniach. Pracujemy zarówno na placu jak i warunkach miejskich. Cały kurs składa się z pięciu spotkań, raz w tygodniu. Zajęcia rozpoczną się 23 marca - ZAPISY OTWARTE.

Spacery socjalizacyjne w Andrychowie - grupowe spacery dla psów w każdym wieku podczas, których nastawiamy się na:

- naukę mijania psów i ludzi

- komunikację

- pracę nad emocjami psiaków

- eliminacją ciągnięcia na smyczy, szczekania na bodźce, etc.

Kurs składa się z czterech spotkań. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w środy o godzinie 18:00. Startujemy 22 marca - ZAPISY OTWARTE

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem naszego Facebook’a oraz telefonicznie 539 050 468.

Wszystkie zajęcia grupowe odbywają się w małych grupach do 5 psiaków bo komfort uczestników to nasz priorytet. Nabór na zajęcia indywidualne jest prowadzony cały czas, zgłoszenia przyjmowane są tak samo jak w przypadku zajęć grupowych.


A jeśli planujesz wyjazd wakacyjny i szukasz profesjonalnej opieki dla swojego psiaka to zapraszamy do skorzystania z usług naszego hotelu dla psów! Wszystkie szczegóły znajdziesz na naszej stronie www.doggozone.pl/hotel


- ARTYKUŁ SPONSOROWANY -
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy