reklama

Menago Vape Shop. Nowy wymiar e-palenia w Andrychowie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.09.2021 07:48,
OGŁOSZENIE.
Menago Vape Shop. Nowy wymiar e-palenia w Andrychowie

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta. W ofercie sprzedażowej znajdziesz u nas : liquidy, aromaty, premixy, zestawy e-papierosów oraz wszystkie niezbędne akcesoria dla waperów. Realizujemy zamówienia na mniej popularne zasilania, atomizery oraz zespoły grzewcze z bardzo krótkim czasem oczekiwania. Kilkuletnie doświadczenie w branży elektronicznych papierosów pozwala nam zagwarantować Ci obsługę na bardzo dobrym poziomie. Jesteśmy przekonani, że odwiedzając nas, będziesz usatysfakcjonowany szerokim wyborem i najlepszymi cenami na lokalnym rynku. Wszystkie płyny dostępne w naszym sklepie pochodzą z legalnych źródeł, o czym świadczą znaki legalizacyjne, jak i produkcyjne.

Odwiedź nasz sklep przy ul. Krakowskiej 82 w Andrychowie już dziś i przekonaj się sam, że może istnieć Vape Shop nastawiony na świetną współpracę z klientem. Od 1 do 10 września trwa u nas promocja na otwarcie, gdzie możesz otrzymać cashback za zakupione produkty i zrealizować go na nowy towar w Twoim asortymencie. Więcej szczegółów na naszym Facebooku i w lokalu.

Zapraszamy codziennie od 1 września, w godzinach 9:00-18:00. W soboty pracujemy do 13:00. W niedziele i święta nasz sklep będzie zamknięty.

Nasza firma to lokalna, w pełni polska działalność gospodarcza. Nie należymy do żadnej sieciówki, jesteśmy niezależnym sklepem. Nie pobieramy dotacji oraz kierujemy się zasadą, że tylko współpraca z Wami – naszymi klientami, jest kluczowym środkiem do realizacji planowanych zadań. Naszym głównym celem jest uświadomienie konsumentów, że elektroniczne papierosy są znacznie zdrowszą i tańszą alternatywą dla tradycyjnych papierosów. Przekonaj się sam.

W Menago Vape shop za zakupy możesz zapłacić kartą, BLIKiem, gotówką – jak tylko wolisz.

Men go vaping.

Menago Vape Shop Andrychów

ul. Krakowska 82

Telefon : 500-619-373

E-mail: [email protected]

Facebook : fb.com/menago.vape

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy