reklama
reklama

Przechodzi front deszczowy. Strażacy w akcji

Na sygnale, Wiadomości, 31.08.2021 17:25,
Ciągle pada i na razie nie przestanie.
Przechodzi front deszczowy. Strażacy w akcji

Przez cały region przechodzi potężny front deszczowy. Szybko nie ustąpi. Aktualne, wydane przez IMGW, ostrzeżenie obowiązuje do godz. 20:00 w środę 1 września.

- Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana za cały okres ostrzeżenia całkowita suma opadów miejscami od 90 mm do 110 mm. Opady o największym natężeniu prognozowane są w nocy z wtorku na środę

- czytamy w komunikacie IMGW.

Strażacy już podejmują pierwsze interwencje. Głównie chodzi o wypompowywanie wody z zalanych piwnic czy udrażnianie rowów, które zalewają drogi.

Do godziny 17:30 takie działania strażacy podejmowali m.in. w Bulowicach przy ul. Stara Droga [na zdjęciu] i na Leśnej, w Roczynach na Zarzecznej i Wiejskiej, w Andrychowie na ulicy Żwirki i Wigury i al. Wietrznego, a także Sułkowicach i Targanicach.


foto: nadesłanereklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy