reklama
reklama

Nabór do sekcji tenisa stołowego w Nidku

Sport, Wiadomości, 31.08.2021 14:16,
Ogłoszenie.
Nabór do sekcji tenisa stołowego w Nidku

LKS VICTORIA Nidek zaprasza w dniu 6.09.2021 r. /tj. poniedziałek/ o godz. 18:00 do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Nidku (hala sportowa) dzieci w wieku 7-9 lat oraz ich rodziców na spotkanie organizacyjne, które poświęcone zostanie naborowi do sekcji tenisa stołowego.

Za sprawą pozyskanych funduszy z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, od września br. Klub rozpoczyna szkolenie dzieci w ramach sekcji tenisa stołowego. Na spotkaniu omówione zostaną sprawy organizacyjne oraz przedstawiony zostanie harmonogram.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Klubu i zapisać dziecko do udziału w zajęciach….

Świetne warunki treningowe

Klub korzysta z oddanej do użytku parę lat temu Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Nidku. W ostatnich 2 latach zakupione zostały nowe atestowane stoły do gry w tenisa stołowego. Od bieżącego roku Klub nawiązał współpracę z trenerem Krzysztofem Żebro, który posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. W swojej karierze trenerskiej wychował kilkunastu medalistów Mistrzostw Województwa oraz zawodów Ogólnopolskich. Na szczeblu ligowym drużyny przez niego prowadzone grały w 3 lidze męskiej oraz w 2 lidze kobiet.

Dlaczego tenis stołowy?

Tenis stołowy, zdaniem naukowców, pomaga rozwinąć inteligencję i zwiększyć koordynację ruchową własnego ciała. Uczy kreatywnego myślenia, rozwija spostrzegawczość, refleks, oraz narząd wzroku. Tenis stołowy uczy koncentracji i umiejętności radzenia sobie ze złymi emocjami… Kształtuje wiele pożądanych społecznie cech. Co jest nie mniej ważne, tenis stołowy jest sportem bezpiecznym – nie jest dyscypliną kontuzjogenną.

Tematyka zajęć…

Zajęcia dostosowane zostaną do umiejętności uczestników. Przewiduje się jednak, że w początkowym etapie będą to zajęcia ogólnorozwojowe, do których systematycznie włączane będą elementy gry w tenisa stołowego – wszystko w oparciu o najlepsze wzorce w nauczaniu prawidłowej techniki gry.


W razie pytań w sprawie zajęć i spotkania prosimy o kontakt z trenerem Krzysztofem Żebro pod nr tel. 697-923-694.

Zapraszamy!!!!


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama