reklama
reklama

KORONAWIRUS – CO Z WAKACJAMI?

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 15.11.2020 12:00,
Informacje z biura podróży Herodot.
KORONAWIRUS – CO Z WAKACJAMI?

Lato 2020 już za nami. Pandemia COVID-19 opóźniła początek tego sezonu, ale nie skreśliła go na dobre. Wprowadzone nowe standardy i restrykcje sprawiły, że podróżowanie mimo sytuacji z koronawirusem stało się jeszcze bardziej bezpieczne. Opinie naszych Klientów, którzy wrócili z tegorocznego urlopu potwierdzają, że było warto!

Przed nami sezon Zima 2020/21 oraz Lato 2021, które już teraz możesz zarezerwować. Przedsprzedaż oferty to gwarancja najniższej ceny oraz największego wyboru. Skorzystaj z rabatu nawet do 40%, pobytu w hotelu dla dzieci gratis czy dodatkowej zniżki dla stałych klientów. A oprócz wspomnianych atrakcyjnych zniżek otrzymasz pakiety gwarancji: najniższej i niezmiennej ceny. Gwarantujemy, że się opłaca!

Jak jednak zaplanować urlop jeżeli przyszłość jest tak niepewna a sytuacja epidemiczna bardzo dynamiczna? Oprócz atrakcyjnych zniżek otrzymasz gwarancję swobody zmiany rezerwacji – nawet wielokrotnej lub nielimitowanej. To da Ci możliwość modyfikacji zamówionych wakacji w zakresie terminu, hotelu a nawet kierunku. Nie bój się planować! Jeżeli przed samym wyjazdem okaże się, że chorujesz na Covid-19 lub zostajesz skierowany na obowiązkową kwarantannę Twoje wakacje nie przepadną. Wielu organizatorów przewiduje taką sytuację i pozwoli Ci bezkosztowo zmienić rezerwację na inną.

Biorąc pod uwagę, aktualne obostrzenia i wytyczne związane z COVID-19 oraz wymagane dodatkowe dokumenty przed podróżą, nasza strona internetowa www.herodot.com.pl została uzupełniona o te niezbędne informacje. Wyszukując ofertę od razu będziesz wiedzieć czy i jakie dodatkowe procedury Cię czekają. Warto również, zajrzeć do zakładki „Aktualności” oraz „Bezpieczne wakacje – COVID-19” gdzie przeczytasz komplet informacji.


BEZPIECZNE WAKACJE Z BIUREM PODRÓŻY HERODOT

Bezpieczna podróż to dobre ubezpieczenie. Dlatego rozszerzyliśmy oferowany przez nas wachlarz ubezpieczeń. Ważna jest ochrona w zakresie COVID-19, którą obecnie szczególnie należy wziąć pod uwagę. Wyjeżdżając za granicę warto zapewnić sobie odpowiednią ochronę w postaci optymalnego ubezpieczenia na czas podróży, a planując urlop z dłuższym wyprzedzeniem ochronę na wypadek rezygnacji z powodu niespodziewanej sytuacji.

Ubezpieczenia SIGNAL IDUNA – Bezpieczne Podróże to kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa dla osób wyjeżdżających za granicę, która pokrywa koszty leczenia i assistance, jeśli podczas podróży zachorujesz na COVID-19. Bezpieczna Rezerwacja to ochrona przed finansowymi skutkami rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej. W tym przypadku to Ty decydujesz jaki wariant Cię interesuje – zwrot 80% czy 100%, ochrona z COVID-19 czy bez.

Ubezpieczenia ALLIANZ – najszersza ochrona na rynku. Zarówno w ubezpieczeniach kosztów leczenia, jak i rezygnacji z wyjazdu czy skrócenia uczestnictwa w imprezie ochrona została poszerzona z tytułu nagłego zachorowania wskutek choroby, w związku z wystąpieniem której ogłoszono Epidemię lub Pandemię (w szczególności COVID-19). Ochroną objęta jest również obowiązkowa kwarantanna, która przeszkodzi Ci w realizacji wykupionej imprezy turystycznej.

WAKACJE NA 4 KÓŁKACH – DOMY i APARTAMENTY NA PLAŻYWakacje na 4 kółkach, czyli swoboda wypoczynku. Znajdziecie u nas bardzo bogatą ofertę domów i apartamentów wakacyjnych. Zapraszamy do Chorwacji z turkusowym Morzem Adriatyckim, do Włoch – wypoczynek nad morzem lub jeziorem, do Bułgarii z pięknymi piaszczystymi plażami, do Albanii – z roku na rok popularniejsza… Urlop we dwoje, w gronie rodziny czy z paczką przyjaciół? Obiekt z basenem, bezpośrednio przy plaży, a może w centrum miasta? Decyzja należy do Ciebie! My znajdziemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Numerem 1 tegorocznego wypoczynku była od lat uwielbiania wśród Polaków Chorwacja. Przewidujemy, że również w sezonie Lato 2021 będzie podobnie. Zdecydowanym faworytem był apartament w centrum rozrywkowego miasta Makarska – mieszkanie o powierzchni 120 m2 dla 6 osób z 3 sypialniami. Oddalony o kilka minut spacerem od plaży z prywatnym basenem – gwarancja beztroskiego wypoczynku potwierdzona przez naszych Klientów.www.herodot.com.plreklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy