reklama
reklama

Konserwacja podwozia w Auto Serwisie SM Logistic

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.05.2024 00:00,
Konserwacja podwozia w Auto Serwisie SM Logistic

Wiosna to dobry czas na sprawdzenie stanu technicznego swojego pojazdu. Po okresie zimowym większość kierowców rzadko zagląda pod swój samochód a jeśli nawet niektórzy to robią, nie są w stanie dostrzec niepokojących objawów. Trudno się dziwić gdyż bez kanału naprawczego, odpowiedniego oświetlenia i narzędzi dokładna diagnoza nie jest możliwa. Tymczasem to że czegoś nie widać, nie oznacza że można o tym zapomnieć !

Podwozie narażone jest na uszkodzenia przez cały rok za sprawą wody, piasku , kamieni. A szczególnie w zimie. Do tej listy dochodzi także śnieg, lód , błoto pośniegowa a nade wszystko sól. Wszystkie te czynniki powodują ścieranie się i ubytki w fabrycznej warstwie ochronnej a konsekwencją tego wszystkiego jest korozja. Z tego względu konserwacja podwozia zalecana jest co 4 – 5 lat.

Na czym polega konserwacja podwozia ?

Na odpowiednim zabezpieczeniu powierzchni podwozia tak, by jak najdłużej była odporna na zanieczyszczenia i korozję. Jest to usługa złożona, wymagająca doświadczenia , odpowiedniego sprzętu oraz specjalistycznych preparatów konserwujących.

Auto Serwis SM Logistic od lat wykonuje tego typu usługi.

Składają się na nie m.in:

  • Dokładne mycie całej powierzchni podwozia z błota, kurzu, oleju czy rdzy z zastosowaniem profesjonalnej myjki i odpowiednich środków chemicznych

  • Demontaż luźnych elementów podwozia typu osłony, plastiki , nadkola

  • Usuwanie ognisk korozji poprzez szlifowanie, wstawianie nowych fragmentów blachy oraz spawanie naderwanych elementów

  • Odtłuszczanie konserwowanej powierzchni

  • Naniesienie podkładów

  • Naniesienie warstw konserwujących

Konserwację pojazdów wykonujemy jednym z najlepszych środków konserwujących na rynku marki NOXUDOL!Pamiętaj ! Konserwacja podwozia znacznie wydłuży żywotność Twojego samochodu!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Auto Serwis SM LOGISTIC

Wieprz ul. Biała Droga 107

tel. 504 126 504

KAROL 504 127 342

mail : [email protected]


- artykuł sponsorowany -

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy