reklama

Holy Day SPA - nowe miejsce w Andrychowie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.09.2021 14:10,
HOLY DAY SPA to nowe miejsce w Andrychowie, które warto odwiedzić. Dlatego pragniemy przybliżyć nieco zakres działania naszej firmy i tego czym się zajmujemy.
Holy Day SPA - nowe miejsce w Andrychowie

HOLY DAY SPA to strefa piękna i relaksu, łącząca w sobie tradycyjnie rozumiany gabinet kosmetologiczny ze strefą wellness i holistycznym podejściem do naszych gości. Wychodzimy z założenia, że każdy z nas jest wyjątkowy dlatego zasługuje na wyjątkowe traktowanie – stawiamy na indywidualne potrzeby naszych gości i pragniemy, aby pobyt w HOLY DAY SPA był pełen relaksu, wyciszenia i odprężenia.

Pragniemy oddziaływać na wszystkie zmysły naszych gości, dlatego w HOLY DAY SPA stosujemy, podczas zabiegów, muzykoterapię i aromaterapię oraz stawiamy na leczniczą moc dotyku. Nasi goście mogą też liczyć na filiżankę kawy lub herbaty, których skład i smak sami komponujemy.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej www.holydayspa.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do naszego gabinetu, który mieści się w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 99.

Zobaczcie nagranieZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy