reklama

GoodSport Wadowice w nowej lokalizacji

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.03.2019 09:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Po 18 latach sprzedaży rowerów i akcesoriów rowerowych na terenie Wadowic, zmieniamy miejsce stacjonowania na adres: Piłsudskiego 25 (koło PKP)
GoodSport Wadowice w nowej lokalizacji

Poza adresem, nic innego nie uległo zmianie. Ekipa dalej jest skoncentrowana na tym, aby dobrać najlepiej dopasowany sprzęt do Państwa potrzeb i preferencji. Dysponujemy kolekcją produktów między innymi takich firm jak: Trek, Goodman, Bontrager. Posiadamy w sprzedaży rowery z różnych kategorii, znajdziecie Państwo u nas wersje zawieszone, szosowe, elektryczne, turystyczne, krosowe, miejskie etc.

W nowej lokalizacji pojawimy się od 25 marca, serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia nas, wypicia z nami pysznej macchiato i podyskutowania na temat rowerów i nowości na 2019r.

GoodSport Wadowice
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy