Gdzie w Małopolsce można zakupić światowej klasy maszyny budowlane?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.02.2020 13:50,
Gdzie w Małopolsce można zakupić światowej klasy maszyny budowlane?

Potrzebujesz maszyny budowlanej dla swojej firmy – niekoniecznie nowej, ale w pełni sprawnej, w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym – najlepiej od sprawdzonego dostawcy z terenu Małopolski, mając zagwarantowaną obsługę serwisową jak i transport pod wskazany adres? A może zastanawiasz się jeszcze jaką maszynę wybrać oraz jak duży możesz mieć wybór?... Zapraszamy do małopolskiej firmy ADAMEX z Podolsza (w gminie Zator, powiat oświęcimski) – znanego na rynku krajowym jak i zagranicznym sprzedawcy maszyn budowlanych światowych marek.

Czy wiesz już dokładnie jakiej maszyny potrzebujesz? W naszej ofercie odnajdziesz: przesiewacze, kruszarki, ładowarki, koparki, maszyny przeładunkowe, spychacze, wozidła, a także taśmociągi, koła wodne, rębaki, łyżki kruszące oraz inne maszyny i akcesoria – w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiamy głównie na marki najbardziej niezawodne i cenione na rynku, takie jak: POWERSCREEN, TEREX, SANDVIK, EXTEC, KOMATSU, LIEBHERR, CAT, McCLOSKEY, VOLVO, METSO, FINTEC, MAXIMUS, TESAB, JCB oraz inne.

- W naszej ofercie znajdziecie Państwo zwykle kilkuletnie maszyny, w bardzo dobrym stanie technicznym. Sprowadzamy jednak i te nieco starsze, jak i takie, które mają zaledwie rok, dwa lub trzy - w stanie idealnym, wręcz katalogowym! Jest też zupełnie nowy, nieużywany jeszcze sprzęt - zaznacza Prezes spółki ADAMEX Adam Kosowski.

Oferowane przez nas maszyny znalazły już setki nowych nabywców – z Polski, Europy, a nawet z Afryki. Dlaczego warto nam zaufać? Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a przed sprzedażą każdą maszynę serwisujemy. Oferujemy fachową pomoc w wyborze maszyny najbardziej odpowiedniej do rodzaju działalności prowadzonej przez Klienta. Przygotowując ją do nowej pracy wymieniamy m.in. filtry i płyny, a także sita, taśmy, rolki czy opony. Mamy przy tym bogatą ofertę – na dwóch placach naszej firmy prezentujemy obecnie blisko 100 maszyn budowlanych, dzięki czemu wybór tej odpowiedniej jest dla naszego Klienta prostszy i bardziej przemyślany! Ponadto, oferujemy pomoc w uzyskaniu dogodnych warunków leasingowych, zapewniamy specjalistyczny transport, a także przyjmujemy i realizujemy zamówienia indywidualne (na dowolną maszynę budowlaną).

- Jesteśmy w stanie pomóc nawet Klientom zainteresowanym nabyciem maszyny nie znajdującej się aktualnie w naszej ofercie. W takiej sytuacji przyjmujemy zamówienie indywidualne na wskazaną nam maszynę. Realizacja następuje w przypadku odnalezienia jej przez nas i porozumieniu się z Klientem co do ceny - dodaje Prezes spółki ADAMEX.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie ADAMEX? Zajrzyj koniecznie na nasze strony: adamexmaszyny.pl oraz adamexpodolsze.pl. Koniecznie zapoznaj się z naszą aktualną ofertą. Więcej informacji odnośnie maszyn można uzyskać także dzwoniąc na numer telefonu: 602 552 539 lub 500 704 275. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń! Już dziś umów się na prezentację naszej oferty maszyn – serdecznie zapraszamy!
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy