reklama

Event branżowy w Beskidach

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.09.2022 00:00,
Eventy branżowe to doskonała okazja na promocję swojej firmy i pozyskanie nowych kontrahentów. Dziś, w dobie dużej konkurencji, ważne jest pokazanie się z jak najlepszej strony. W eventach biorą zazwyczaj osoby, które mogą stać się kluczowymi klientami, dlatego warto zadbać, aby impreza odbyła się w ciekawym miejscu. Doskonałym wyborem są eventy w górach. Do organizacji firmowych imprez świetnie nadają się Beskidy, które nie są mocno oblegane, a zapewniają moc atrakcji.
Event branżowy w Beskidach

Eventy w górach - ciekawa forma promocji i wypoczynku

Event branżowy powinien odbyć się w miejscu atrakcyjnym, które pozwoli na promocje firmy, a jednocześnie przyciągnie zaproszonych gości. Na wydarzenie warto zaprosić ważne dla firmy osoby, które mogą przyczynić się do jej sukcesu. Należy postarać się, aby event, oprócz części oficjalnej i promocyjnej, składał się również z części rozrywkowej. Aby goście byli zadowoleni, warto zorganizować imprezę w ciekawym miejscu. Beskid świetnie się do tego nadaje. Można tu znaleźć wszystko, co potrzebne do efektywnego wypoczynku. Dla amatorów aktywności dostępne są szlaki piesze i rowerowe, w zimie działają wyciągi i stoki. Jedną z miejscowości, które warto odwiedzić są Kobiernice. To wieś, położona ok. 10 km od Bielsko Białej, 50 km Katowic i 80 km Krakowa.

Taka lokalizacja sprawia, że dojazd nie stanowi żadnego problemu, a ogrom okolicznych atrakcji nie pozwala się nudzić. Oprócz szlaków pieszych i narciarskich dostępne są również inne rozrywki. Turyści powinni zobaczyć Górę Żar, na którą wjechać można kolejką linowo terenową. W lecie warto pojechać w okolice Jeziora Międzybrodzkiego i Żywieckiego, skorzystać w wielu wodnych atrakcji. Będąc w Kobiernicach, warto również pojechać do słynnego Parku Rozrywki Energylandia, który oddalony jest od wsi o zalewnie 30 minut. W okolicy są również ciekawe zabytki, np. Muzeum w Kętach czy ruiny zamku Wołek. Organizując event w Kobiernicach nie trzeba obawiać się, że zaproszenie goście będą się nudzić. O rozrywki zadbają konsultanci, którzy mają duże doświadczanie w organizacji imprez firmowych.

Jak zorganizować event branżowy w górach?

Event branżowy w górach to nie tylko promocja, ale również integracja i relaks po pracy. Aby nikt z zaproszonych gości nie narzekał na nudę, warto zlecić organizacje imprezy specjalistom. Villa & Gospoda Krakowska organizuje eventy branżowe, których ofertę można znaleźć na stronie gospoda-krakowska.pl. Całą organizacją zajmują się wykwalifikowane osoby, które wiedzą, co zrobić, aby impreza na długo pozostała w pamięci. W Gospodzie Krakowskiej są doskonałe warunki do urządzania spotkań firmowych. Dwie sale, które pomieszczą od 20 do 80 osób, niezbędne wyposażone w rzutniki multimedialne, ekrany i flipcharty, a także miejsca noclegowe dla ok. 40 osób. Dwuosobowe pokoje są klimatyzowane, nowoczesne, wyposażone w łazienkę, telewizor oraz biurko do pracy.

Z okien pokoi rozciąga się widok na panoramę Beskidów, która zachwyca o każdej porze roku. Plusem jest możliwość skorzystania z kuchni Gospody Krakowskiej, która serwuje pyszne, świeże dania, wykonane z regionalnych produktów. Uczestnicy eventu będą mogli skorzystać z zorganizowanych atrakcji tj. górskie wycieczki, kuligi, zwiedzanie okolicznych zabytków. Po aktywnym wypoczynku możliwe jest również zorganizowanie kolacji z górską kapelą czy innych atrakcji, według potrzeb klientów. Event branżowy w górach na pewno pomoże wypromować firmę i stanie się jej znakiem rozpoznawczym.

Event w górach, połączony z wypoczynkiem to doskonały pomysł. Komfortowa Villa z przystosowaną salą konferencyjną, miła obsługa i moc atrakcji sprawią, że impreza na pewno będzie udana.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy