Dziś spotkanie z Katarzyną Figurą

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 30.12.2016 00:16, REKLAMA
Hotel&SPA Czarny Groń serdecznie zaprasza na filmowe spotkanie z Panią Katarzyną Figurą!
Dziś spotkanie z Katarzyną Figurą

W piątek 30 grudnia 2016 o godzinie 19:00 w Sali Balowej Hotel&SPA Czarny Groń odbędzie się kameralne spotkanie z Panią Katarzyną Figurą - polską aktorką filmową, telewizyjną i teatralną, znaną z ról w filmach takich jak "Pociąg do Hollywood" Radosława Piwowarskiego, "Kiler" Juliusza Machulskiego, "Ajlawju" Marka Koterskiego, czy w "Historie miłosne" Jerzego Stuhra.

 

W trakcie rozmowy - spotkania Pani Katarzyna opowie o zawodzie aktora, o swojej pasji do filmu i do teatru. Będzie okazja do zdobycia autografu, a może również na pamiątkowe zdjęcie. Czeka na Państwa również mała niespodzianka, specjalnie od Pani Katarzyny!

 

Zapraszamy serdecznie na to spotkanie - wstęp jest wolny, jednak ze względu na limitowaną liczbę miejsc bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa pod numerem 33 506 51 00.

 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy