reklama

Nowy wóz dla OSP Zagórnik [FOTO]

Wiadomości, 30.12.2016 08:30, ks
W piątkowy poranek strażacy z OSP Zagórnik zaprezentowali nowy wóz bojowy.
Nowy wóz dla OSP Zagórnik [FOTO]

Nowy samochód w piątek (30.12) trafił do Zagórnika, a wcześniej na krótką prezentację przed andrychowski magistrat.

 

Samochód - jest tzw. średni wóz ratowniczo-gaśniczy - kosztował ponad 450 tys. zł. To "składak" zbudowany specjalnie na potrzeby OSP Zagórnik przez firmę STAR SAN DUO. Samochód zabudowany jest na podwoziu Stara, posiada silnik MAN. Doskonale powinien poradzić sobie w warunkach terenowych.

 

 

Poprzedni wóz OSP Zagórnik - 35-letni Jelcz - został kilka miesięcy temu przekazany do miasta Starożyniec na Ukrainie.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

troll, 30.12.2016 11:34

No Chłopaki z Zagórnika !! Macie wreszcie fajną ,,brykę". Dbajcie o ,,lakier" i nas, mieszkańców Gminy w razie potrzeby. Podziękowania dla Rady i Burmistrza za pomoc w zakupie. A Roman Sołtys ,,deptał" sporo. Pozdrowienia !! Nie zgadzam się w sprawie sołtysa Roczyn. Wg mnie aktywny, ,,ugadany", może trochę ekscentryczny ,, gostek''. Ale kto z nas nie ma w sobie czegoś z ekscentryka :) - normalka. Powodzenia w nowym roku dla wszystkich. :)

stan, 30.12.2016 09:44

Gratulacje i wielkie brawa dla Zagórnika a w szczególności dla pana sołtysa , wielce zasłużonego dla tej wioski, panie Romanie dalej tak trzymać!!! - właściwa osoba na właściwym stanowisku ( odwrotnie jak np. w takich Roczynach ).