reklama

Śmieci zmorą mieszkańców jednego z bloków

, Wiadomości, 28.12.2016 20:15, PG
Ktoś zrobił sobie wysypisko śmieci przy bloku w Andrychowie.
Śmieci zmorą mieszkańców jednego z bloków

Można znaleźć tu wszystko od mebli, dywanów po lodówkę i resztki jedzenia. Nie ma mowy o jakiejkolwiek segregacji.

 

Mieszkańcy są zbulwersowani tą sytuacją. W końcu kto chciałby mieć wokół domu kontenery w wysypującymi się śmieciami. Najgorsze jest to, że podejrzenia padają na niektórych sąsiadów...

 

Zobaczcie.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 29.12.2016 11:17

ssdssd, podwyżki nic nie dadzą s. miejska ma tu pole do popisu ale ale to by musiała być s. miejska z prawdziwego zdarzenia.

maria, 29.12.2016 11:15

nie bronie mieszkańców bloków ale wiem ze takie niesegregowane śmieci są podrzucane w nocy i zostawiane pod zamkniętymi altankami na śmieci i nie wierze aby ludzie odpowiedzialni za porządek w mieście nie poradzili sobie z takim problemem.

ssdssd, 29.12.2016 00:27

I wszyscy anty-podwyżkowi proszę bardzo obraz nędzy i rozpaczy. PODWYŻKI PODWYŻKI ZA TAKI BURDEL !!!

abcabcabc, 28.12.2016 22:32

A właściciele prywatnych posesji dopłacają właśnie do takich śmieci. Praktycznie każda altana śmietnikowa przy blokach wygląda podobnie. Każdy wyrzuca sobie co chce i kiedy chce . Potem najlepiej wprowadzić kolejną podwyżkę, zamiast zająć się problemem. Gdybym ja jako właściciel prywatnej posesji wystawił przed dom coś takiego , śmieci zostały by po prostu nie odebrane . Te zostaną z naszych pieniędzy posprzątane, a najemcy bloków po prostu się śmieją w końcu deklarują , że śmieci segregują ;)

xpek, 28.12.2016 22:20

jeszcze więcej socjalu i 500 + zwłaszcza dla niektórych mieszkańców tego bloku