reklama
reklama

Dzień Otwarty w Szkole Językowej FACE 2 FACE - 7 września. Poznaj TEDDY EDDIE-nową metodę nauczania

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 06.09.2019 15:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dzień Otwarty w Szkole Językowej FACE 2 FACE - 7 września. Poznaj TEDDY EDDIE-nową metodę nauczania
Już w najbliższą sobotę zapraszamy na dzień otwarty w FACE 2 FACE.

Główną atrakcją będzie spotkanie najmłodszych z Misiem Teddy Eddie, który od tego roku będzie uczył w FACE 2 FACE języka angielskiego dzieci od 2 - 7.

Tylko wybrane szkoły w Polsce mają prawo uczyć licencjonowaną Metodą TEDDY EDDIE.

W czym TEDDY EDDIE wyróżnia się od innych metod?

Powodów jest wiele, ale przedstawmy choć kilka z nich..

1. Jest to jedyny program, w którym dzieci do 7 roku życia przyswajają aż 2000 słów. Nacisk kładziony jest komunikacja! Dzieci od pierwszych lekcji uczą się komunikować i budować pełne zdania w języku angielskim!


2. Interaktywna aplikacja, tzw "PLAC ZABAW" to dodatkowe narzędzie dostępne na smartfonie lub komputerze. Poprzez PLAC ZABAW dzieci pozostają w kontakcie z Misiem TEDDY EDDIE. Wspólnie z nim bawią się, grają, układają historyjki i to wszystko po angielsku. tu możesz przetestować jak wygląda ta aplikacja. Do testowania koniecznie zaproś swoje dziecko :) https://placzabaw.teddyeddie.pl/


3. Przyjaciel MIŚ, to najlepszy nauczyciel, którego dzieci kochają! Miś mówi tylko po angielsku co jest najlepszą motywacją dla dzieci, aby na lekcji używać tego języka.


4. Wciągające podręczniki dostosowane są do współczesnych dzieci i ich zainteresowań. .


5. Jest to jedyna metoda, która wprowadza czytanie globalne - ale co to jest czytanie globalne? Jest to technika opracowana przez amerykańskiego psychologa, Glenna Domana. Polega na całościowym rozpoznawaniu wyrazów, a nie składaniu liter, a oto co można o niej przeczytać na portalu cudownedziecko.pl: "Nie tylko stymuluje wzrok, słuch i mowę, ale także pomnaża inteligencję, kształtuje pamięć fotograficzną i kreatywność oraz ćwiczy myślenie operacyjne. Pozwala malcowi na samodzielne rozszyfrowanie kodu liter, dzięki czemu dziecko potrafi przeczytać nie tylko wcześniej widziane wyrazy, ale także zupełnie nowe."Przyjdź na lekcje pokazowe już 7 września i sprawdź skuteczność Metody TEDDY EDDIE.

Lekcje dla:

2 - 3 latków - 10.30
4- 5 latków - 11.30
6 - 7 latków -12.30

Dołącz do grona rodziców, którzy już nigdy nie będą martwić się o ten przedmiot w szkole :)


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy