reklama

Duży wybór maszyn budowlanych w firmie ADAMEX – u sprawdzonego dostawcy i serwisanta!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.11.2021 07:57,
Dla wielu przedsiębiorców ostatnie tygodnie roku kalendarzowego są nie tylko czasem dokonywania bilansów rocznych, ale i również inwestycji… Inwestując w dalszy rozwój, większość decyduje się na zakup nowego sprzętu, czy oprogramowania. W dobie inflacji, inwestycje tego typu stają się jeszcze bardziej opłacalne.
Duży wybór maszyn budowlanych w firmie ADAMEX – u sprawdzonego dostawcy i serwisanta!

Zarówno w branży budowlanej, jak i wydobywczej, podstawą działalności są odpowiednie narzędzia pracy, czyli maszyny budowlane, takie jak: przesiewacze, kruszarki, ładowarki, koparki, maszyny przeładunkowe, spycharki, wozidła i taśmociągi, a także: dźwigi, podnośniki koszowe, walce drogowe, wiertnice, rozdrabniacze, maszty oświetleniowe, łyżki kruszące oraz inne maszyny i akcesoria. Każdą z tych wymienionych maszyn można i warto zakupić w firmie ADAMEX z Podolsza, która jest sprawdzonym od lat dostawcą używanych maszyn budowlanych. ADAMEX gwarantuje swoim Klientom serwis i dostawę zakupionej maszyny, możliwość jej wcześniejszego testowania oraz instruktarz podczas pierwszego rozruchu, a także fachowe doradztwo poprzedzające decyzję o zakupie, które pozwala uniknąć w przyszłości ewentualnych problemów z nabytym sprzętem.

ADAMEX to zatorska firma, która w swojej ofercie ma ponad 100 maszyn budowlanych światowych marek – w bardzo atrakcyjnych cenach – przygotowanych do prezentacji na dwóch placach swojego przedsiębiorstwa. Firma od lat stawia na marki najbardziej niezawodne i cenione przez Klientów, takie jak: POWERSCREEN, TEREX, SANDVIK, EXTEC, KOMATSU, LIEBHERR, CAT, McCLOSKEY, VOLVO, METSO, FINTEC, MAXIMUS, RED RHINO, RUBBLE MASTER, TESAB, JCB, HAMMER oraz inne.

- Oferujemy głównie kilkuletnie maszyny, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Sprowadzamy też nieco starsze, ale godne polecenia, jak i maszyny, które mają dopiero dwa lub trzy lata i są w stanie idealnym, wręcz katalogowym! Ofertę dopełnia nowy, nieużywany jeszcze sprzęt: nożyce wyburzeniowe oraz hydrauliczne młoty wyburzeniowe – wylicza Prezes spółki ADAMEX Adam Kosowski dodając – Nasze maszyny są wybierane nie tylko przez Klientów z kraju i Europy, ale i także przez Klientów z Afryki, czy Ameryki.

ADAMEX jest liderem sprzedaży przesiewaczy i kruszarek. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży, a przed sprzedażą każdą maszynę dokładnie serwisuje (w tym: wymiana filtrów i płynów, sit, taśm, rolek czy opon). Oferuje fachową pomoc w wyborze maszyny najbardziej odpowiedniej do rodzaju działalności prowadzonej przez Klienta. Firma jest otwarta na Klientów zainteresowanych wynajmem maszyny, pomaga w uzyskaniu dogodnych warunków leasingowych oraz zapewnia specjalistyczny transport.

Więcej informacji o firmie ADAMEX zamieszczono na stronach: adamexmaszyny.pl oraz adamexpodolsze.pl. Jesteś zainteresowany nabyciem maszyny budowlanej? Koniecznie zapoznaj się z aktualną ofertą. Więcej informacji uzyskasz także dzwoniąc na numer telefonu: 602 552 539 lub 500 704 275.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy