reklama

Dlaczego warto myć panele słoneczne?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.03.2022 16:10,
Dlaczego warto myć panele słoneczne?
Mycie solarów jest niezbędne jeśli chcemy czerpać 100 procentowe korzyści z instalacji. Kurz i zanieczyszczenia atmosferyczne zalegające na powierzchni panela stanowią barierę, która utrudnia przenikanie promieni słonecznych oraz ich dalsze przekazywanie i przetwarzanie na prąd, natomiast ptasie odchody, które w połączeniu z mocnym słońcem i brakiem deszczu mogą wyrządzić większe szkody.


Oferujemy w pełni bezpieczną i profesjonalną usługę mycia instalacji fotowoltaicznych, która pozwoli działać ogniwom maksymalnie wydajnie. Dzięki doświadczeniu, wiedzy pozyskanej w szkoleniach nasz zespół wie, jakie podjąć rozwiązanie i jakie stosować środki, aby uzyskać oczekiwany efekt nie powodując szkód i nie uszkadzając powłoki panela.


Korzystamy ze specjalistycznych systemów filtrujących wodę, dzięki którym woda przeznaczona do mycia jest pozbawiona w 100% minerałów, a tym samym nie pozostawia śladów. Usługę wykonujemy wczesną porą lub późnym popołudniem, ponieważ mycia nie powinno przeprowadzać się w pełnym nasłonecznieniu. Zalecane jest mycie
paneli przynajmniej raz w roku, wiosną.

Ceny mycia zależą od wielu czynników, głównie od stopnia zabrudzenia oraz miejsca umieszczenia instalacji. Zazwyczaj jest to pomiędzy 15-20 zł za panel.

Telefon: 530 027 026

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy