reklama

WIOSENNEJ PROMOCJI NIE MA I NIE BĘDZIE! NIE MAMY KONKURENCJI

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.03.2022 11:45,
PERFEKT Skład materiałów budowlanych. Gierałtowice, ul. Zatorska 62.
WIOSENNEJ PROMOCJI NIE MA I NIE BĘDZIE! NIE MAMY KONKURENCJI
W marcu mija 2 lata odkąd PERFEKT Skład materiałów budowlanych działa na lokalnym (i nie tylko) rynku i chociaż przez ten okres powstało jeszcze kilka tego typu składów w okolicy, jak również sklepów wielkopowierzchniowych z podobnej branży, to firma przy ul. Zatorskiej 62 (droga Zator - Andrychów) w Gierałtowicach ciągle się rozwija.


- U nas nie ma promocji! - mówi właściciel, pan Łukasz Ryba. - Nie kusimy klientów jednorazową niską ceną danego produktu, ponieważ zależy nam na tym aby inwestorzy do Nas wracali i byli zadowoleni niskimi cenami przez całą współprace a także polecali Nas innym. Klienci sami mówią nam, że mamy niskie ceny w porównaniu z tzw "konkurencją". Chociażby cena cementu, za worek 25kg jest niższa około 2 złote. Dlatego głównym naszym celem jest stabilność cen i dostępność materiałów. Mimo iż w okolicy działa wiele podobnych składów - nie traktujemy ich jako konkurencję, robimy pop prostu swoje dbając o zadowolenie klientów.

Dobra lokalizacja, własny transport, oraz dbanie o klienta i jego portfel to tylko niektóre atuty PERFEKTcyjnej załogi. Różnorodność dostępnych tu artykułów przyciąga wielu klientów indywidualnych, jak również firm i to nie tylko z okolicznych miejscowości.

Szeroka gama towarów, począwszy od bloczków z betonu komórkowego, kostki brukowej czy styropianu, poprzez kleje do glazury czy też systemy suchej zabudowy z płyt GK, a skończywszy na ogrodzeniach panelowych oraz akcesoriach i narzędziach do domu czy ogrodu.

Skład czynny jest:
- od poniedziałku do piątku w godzinach od 6stej do 17stej (od 1 kwietnia do 18:00)
- w soboty od godziny 7:00 do 13:00

tel: 882 033 822Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy