reklama
reklama

Chroń dom przed włamaniem

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.10.2020 16:30,
Chroń dom przed włamaniem zarówno gdy jesteś w domu (np. nocą) oraz gdy dom stoi pusty - podczas wyjazdów lub wakacji.
Chroń dom przed włamaniem

Dla tych, co są właśnie na etapie budowy domu w pierwszej kolejności firma DOBER po proponuje:

- systemy alarmowe, technicy mają przygotowane rozwiązania, które będą działać i chronić materiały na budowie – PAMIĘTAJ: dla niezawodnego i skutecznego działania instalacji alarmowej potrzebny jest nieprzerwany dostęp do energii elektrycznej.

- monitoring przemysłowy CCTV to coś, dzięki czemu każdy może poczuć się bezpieczniej i spać spokojniej.

Ponadto warto zainwestować dobrej klasy:

- domofon, wideodomofon lub interkom,

- system inteligentnego domu.

Przedmiotem naszej działalności są usługi w zakresie projektowania, montażu oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego:

- systemów kontroli dostępu i taryfikacji czasu pracy,

- sieci komputerowych,

- monitoringu GPS pojazdów.

Jeśli zastanawiają się Państwo jaką firmę wybrać, odpowiedź jest prosta, na terenie Andrychowa i okolic (małopolska i śląsk), najlepszym dostawcą tego typu usług jest firma DOBER.

To ta firma, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej ofercie usług, jest w stanie zagwarantować Państwu profesjonalizm i pełne bezpieczeństwo. Dziesiątki modeli systemów zabezpieczeń mienia, a wszystko to dobrane idealnie do potrzeb i wymagań każdego z Państwa.

Firma DOBER za cel stawia sobie dostarczanie kompleksowych, profesjonalnych usług i rozwiązań. Firma dąży cały czas do stałego podnoszenia efektywności i konkurencyjności. Wszystkie działania wymagające poufności traktuje w sposób specjalny, są one objęte całkowitą tajemnicą w zakresie stosowanych rozwiązań, konfiguracji i funkcjonalności.

Doświadczona kadra zapewnia pełną dyskrecję, nawet w przypadku najmniejszych zleceń i realizacji!

Zapraszamy serdecznie


Dane kontaktowe:

DOBER

ul. Słowackiego 4b

34-120 Andrychów

Tel. 608 447 001

e-mail: [email protected]

www.dober.pl

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy