reklama

Policjanci namierzyli i zatrzymali złodzieja portfela

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 26.10.2020 14:00,
Kryminalni z Wadowic przedstawili zarzut kradzieży 35-letniemu wadowiczaninowi, który ukradł portfel wraz z dokumentami i pieniędzmi.
Policjanci namierzyli i zatrzymali złodzieja portfela
Kilka dni temu, wadowicka komenda została powiadomiona o kradzieży, do której doszło w jednej z placówek handlowych na terenie miasta. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego mężczyzny, ukradł z lady sklepowej portfel z zawartością dokumentów (dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny), kart bankomatowych raz pieniędzy w kwocie 100 złotych.

Kryminalni, którzy zajęli się sprawą ustalili tożsamość sprawcy - okazał się nim być 35-letni mieszkaniec Wadowic.

22 października br. mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania, gdzie policjanci znaleźli również skradziony portfel wraz z całą zawartością, który powrócił do właściciela. 35-latek usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mark7, 26.10.2020 20:33

Cóż za sprawność i wysokiej klasy kompetencja. Brawo ! Tak dalej. Oby z pedofilami szło wam również tak sprawnie!