reklama
reklama

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Zajrzyj do Naturhouse! Pomożemy Ci zyskać wymarzoną sylwetkę!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 10.10.2022 12:15,
Dzięki diecie Naturhouse zyskali nie tylko nową sylwetkę, ale i też lepsze samopoczucie!
Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Zajrzyj do Naturhouse! Pomożemy Ci zyskać wymarzoną sylwetkę!

Metamorfozy naszych pacjentów to najlepszy dowód na to, jak można osiągnąć swój wymarzony cel. Naturhouse pomoże Ci zdrowo i skutecznie schudnąć.

Zapewniamy:

  • Pełnowartościową dietę, uczącą prawidłowego sposobu odżywiania. Jest prosta w przygotowaniu oraz smaczna.

  • Motywację – opiekę dietetyka - prowadzimy kuracje w trybie cotygodniowym. Regularne wizyty pozwalają utrzymać wysoką motywację!

  • Naturalną suplementację - wyciągi z roślin i ziół pomagają uzyskać nie tylko lepsze efekty diety, ale poprawiają nasze samopoczucie i wygląd. Indywidualny dobór suplementu przez dietetyka pozwala osiągnąć zamierzony cel!

Warto również dodać, że wprowadzając na stałe zalecenia dietetyka, zmieniamy nawyki żywieniowe, poprawiamy stan naszego zdrowia i utrzymujemy smukłą sylwetkę cały czas!

Pan Wojciech dzięki Naturhouse w Andrychowie szczuplejszy o 51 kg i pewniejszy siebie. Już od samego początku trwania kuracji nasz pacjent skrupulatnie realizował zalecenia. Efekt jak widać – waga mniejsza i rozmiar ubrań też mniejszy.
Centrum Dietetyczne Naturhouse Andrychów

ul. Legionów 7

Tel. 535-411-479


I również Pani Monika z pomocą Naturhouse w Andrychowie schudła 29 kg i utrzymuje zdrowe nawyki żywieniowe. Nasza pacjentka osiągnęła założony przez siebie cel, który na starcie wydawał jej się nierealny. Już teraz może powiedzieć każdemu, że nie ma rzeczy niemożliwych.Nawet najmłodsi pacjenci osiągają wspaniałe rezultaty, które widać gołym okiem. Zuzanna z niepewnej i skrytej dziewczyny dzięki zmianie nawyków żywieniowych stała się uśmiechniętą i pewną siebie dziewczynką.A Ty jesteś gotowy na zmianę?


Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację z dietetykiem i zbadaj skład swojego ciała!


Razem osiągniemy Twój wymarzony cel!reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy