reklama

Bubble Dog SPA w Andrychowie – otwarcie już 8 września!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 07.09.2023 11:57,
Przez pierwsze 2 tygodnie dla pierwszych klientów, którzy odwiedzą Bubble Dog SPA, przygotowaliśmy wyjątkowy prezent.
Bubble Dog SPA w Andrychowie – otwarcie już 8 września!
Coraz więcej właścicieli psów zdaje sobie sprawę, że ich futrzani przyjaciele zasługują na najwyższą jakość opieki i pielęgnacji. Dla wszystkich miłośników czworonożnych towarzyszy mamy wspaniałą wiadomość! Wkrótce w Andrychowie otwieramy Bubble Dog SPA – miejsce, w którym Twój pies będzie mógł cieszyć się pielęgnacją na najwyższym poziomie.

W Bubble Dog SPA skupiamy się na kompleksowej pielęgnacji Twojego psa. Oferujemy szereg usług, które zapewnią mu komfort i wyjątkowy wygląd:


Z naszym doświadczonym zespołem groomerów, możesz być pewien/pewna, że Twój pies będzie w najlepszych rękach!

Zapisy już trwają! Nasze drzwi otwierają się dla psich klientów już w najbliższy piątek - 8 września 2023 roku. Już teraz rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów, aby umożliwić Twojemu pupilowi korzystanie z naszych usług od samego początku. Aby umówić się na wizytę, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 697 697 126.

Przez pierwsze 2 tygodnie dla pierwszych klientów, którzy odwiedzą Bubble Dog SPA, przygotowaliśmy wyjątkowy prezent. Każdy z nich otrzyma 30% rabatu na dowolne usługi
pielęgnacyjne!

Dodatkowo dla pierwszych 20 osób vouchery do Restauracji Mickiewicza (Andrychów, Plac Mickiewicza 1) oraz Restauracji Champs (ParkHotel Łysoń), restauracji przyjaznych zwierzętom.

Do zobaczenia już niebawem w Bubble Dog SPA w Andrychowie!

Andrychów, ul. Krakowska 83, tuż nad pralnią ekologiczną Ludwik

Obserwujcie nas na naszych profilach w mediach społecznościowych:


- Artykuł sponsorowany -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy