reklama

Angielski z English Class w grupach i indywidualnie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.09.2021 14:30,
Z English Class nauczysz się języka za pomocą nowoczesnych metod.
Angielski z English Class w grupach i indywidualnie
W English Class główny nacisk kładziony jest na swobodną komunikacje. Reguły gramatyczne poznawane są przez słuchaczy poprzez konwersacje dzięki czemu ćwiczenia pisemne, które potem kursanci dostają dla utrwalenia wypełniają odruchowo.

Dopiero wtedy, gdy słuchacze zapoznali się z tymi regułami 'w mowie' poznają mechanizmy gramatyki i wnioskują skąd się one wzięły co jest jeszcze wtedy dokładniej wyjaśniane.

Nie pomijam także takich umiejętności jak czytanie. Staram się by krótkie teksty jakie dostają słuchacze były ciekawe, zawierały artykuły z interesującymi historiami. To wszystko uzupełniam aplikacjami, gdzie także tworze ćwiczenia z autorskimi grami planszowymi oraz zręcznościowymi zawierającymi oczywiście język angielski. Stanowi to praktyczne urozmaicenie i składa się na całość motywującej lekcji.

Dzięki lekcjom w English Class słuchacz całkowicie zanurza się w języku i zaczyna się nim posługiwać poprawnie, bez uprzedzeń i z pewnością. A o to przecież chodzi - by nauka była skuteczna - by mówić.

Ilość czasu na naukę w English Class jest maksymalnie poświęcona na mówienie bez pominięcia innych potrzebnych umiejętności.
Lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W niewielkich kameralnych grupach lub indywidualnie. Online lub stacjonarnie.

Zapisz się już dziś ! Więcej informacji:
Lidia Kastelnik
Telefon: 784 942 530
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy