Szef strażników miejskich stracił posadę

Region, Wadowice, Polityka, Wiadomości, 12.11.2017 18:15, red
Idzie nowe w Straży Miejskiej w Wadowicach.
Szef strażników miejskich stracił posadę
Burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski odwołał Bogusława Brańkę [na zdjęciu] ze stanowiska komendanta Straży Miejskiej w Wadowicach. B. Brańka był komendantem od kilkunastu lat. Stanowisko stracił, ale nadal ma pracować w jednym z wydziałów w wadowickim magistracie.

Burmistrz uzasadnia, że odwołanie komendanta odbywa się w ramach reorganizacji tej formacji i jej odmłodzenia. Komendant to już trzeci funkcjonariusz wadowickiej SM, który w ostatnim czasie pożegnał się z pracą w tej formacji. Przyjęto za to dwie nowe osoby, będzie także wyłoniony nowy komendant. Docelowo wadowicka SM ma liczyć 10 osób, które będą pracować na dwie zmiany.

O likwidacji Straży Miejskiej nie ma mowy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 12.11.2017 19:42

Pewnie zatrudni jakiegoś ćpunogeja.