NABÓR TRWA! PIERWSZA PIŁKA!

Region, Sport, Wiadomości, 12.11.2017 17:16, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Football Baby to projekt ogólnorozwojowych zajęć ruchowych z elementami piłki nożnej dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat - przy aktywnym udziale rodzica lub opiekuna.
NABÓR TRWA! PIERWSZA PIŁKA!

Football Baby innowacyjne przedsięwzięcie i jeden ze sztandarowych projektów Football Academy, która tworzy m.in. największą w naszym kraju sieć szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży.

AKTYWNY RODZIC

Inicjatywa Football Baby to pierwszy krok w stronę kształtowania odpowiedniej koordynacji ruchowej oraz prawidłowych postaw psychofizycznych u najmłodszych w atmosferze wspólnej zabawy i integracji dziecka z rodzicem/opiekunem oraz innymi dziećmi pod opieką profesjonalnego instruktora.

Zajęcia prowadzone są w bezpiecznym środowisku i przyjaznej atmosferze przy wykorzystaniu specjalnego, uwzględniającego potrzeby najmłodszych sprzętu treningowego.

MIEJSCE

SPORTOWA SALKA PRZYSTOSOWANA DLA MALUCHÓW
Niepubliczne Przedszkole "Mały Bystrzak"
ul. Słowackiego 4e
34-120 Andrychów

GRUPY
"MISIACZKI" 2-3 lat, sobota 9:00 - 9:45
"TYGRYSKI" 3-4 lat, sobota 10:00 - 11:00

KOMPLEKSOWA OFERTA

Football Baby to propozycja zajęć o charakterze korekcyjno-sportowym. Na zajęcia treningowe składa się szeroki wachlarz ćwiczeń i zabaw usprawniających oraz rozwijających pasję do ruchu, sportu i piłki nożnej.

Nasz kompleksowy program wspomagający wszechstronny rozwój dziecka został opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia profesjonalistów pracujących przy projekcie Football Academy.

DOŁĄCZ DO NAS!

Dzięki poszerzeniu naszej oferty o projekt Football Baby, jako jedyni na rynku piłki nożnej zapewniamy przygodę z futbolem od najmłodszych lat poprzez spójne i kompleksowe szkolenie od drugiego roku życia aż do seniora – poprzez Football Academy oraz Beskid Andrychów. Najwyższy poziom świadczonych usług, pomysłowość, pasja w działaniu oraz niestandardowe formy promocji sprawiają, że jesteśmy najbardziej rozpoznawalną oraz najdynamiczniej rozwijającą się marką skierowaną do najmłodszych miłośników piłki nożnej w Polsce.

Zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce +48 530 340 899Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›