Debata kandydatów na stanowisko burmistrza Kęt. Jakie pytania?

, Polityka, Wiadomości, 10.10.2018 13:20, PG
Zachęcamy do zadawania pytań do kandydatów.
Debata kandydatów na stanowisko burmistrza Kęt. Jakie pytania?
Redakcja portalu mamNewsa.pl organizuje debatę przedwyborczą kandydatów na stanowisko burmistrza Kęt.

Jednym z elementów z debaty będą pytania od Czytelników. Zachęcamy Was do przysyłania merytorycznych pytań do kandydatów:

- Marka Błasiaka startującego z komitetu wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
- Krzysztofa Klęczara startującego z komitetu wyborczego Porozumienie Ponad Podziałami

Pytania można wysyłać do środy (10.10.) do godz. 20:00, na adres: [email protected] lub wpisać w komentarzu pod postem na facebooku.

Debata będzie w całości zamieszczona na mamNewsa.pl

foto: materiały komitetów wyborczych

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ulubieniec, 11.10.2018 17:51

-zadłużenie gminy rośnie (pomimo wzrostu wpływu do budżetu gminy) -na ulicach brud (pomimo nowoczesnego taboru w Komaxie) -obiecanej strefy ekonomicznej ani widu,ani słychu (podobno w 2014 roku,źle go zrozumieliśmy) -rynek "umiera" ,nie licząc kwiecistych klombów ,chyba że,rewitalizacja miała polegać na ich postawieniu -plastikowe "korty",gdzie przy okazji zniszczono niepowtarzalny parkowy klimat tego terenu -całodobowa apteka tylko w wybrane dni,więc pacjencie pamiętaj kiedy masz zachorować,no chyba ,że zatrudnią lekarza z rękami które leczą na tą chwilę ,to tyle spraw z którymi "uporał się" uśmiechnięty kandydat.

Robert180, 11.10.2018 16:41

Do Bernie niestrasz zadłużeniem 100 mil bo twój wspaniały burmistrz podatki podwyższył o więcej niż 10% jak to uwzglenisz w twoim małym rozumu to wychodzi pokaźna kwota za ulice 3 go maja dostał dofinansowanie ponad 1 mil zł o który się nie mówi Bernie. A gdzie obwodnica 4 latka minęły i co chwalą się że mają wszystkie uzgodnienia następne 4 to Będą przygotowania do inwestycji brawo dla popaprańców a kasa leci i ile oni to nie zrobili tylko chyba w gacie. Ale chyba ludzie się obudzą sam na niego głosowałem z rodziną i żałuję gość się do tego nie nadaje gdzie nowe inwestycje w gminie. A pan klęczara jest z PSL to niech staruje z swojej partii nich się nie wstydzi chłopów przcież lubi się pokazywać z ludzmi PSL a nawet ostatnio dodawał zdjęcie z Komorowskim .

berni, 11.10.2018 12:00

Do KJK: Może trzeba było słuchać, co Klęczar miał do powiedzenia przez cztery lata. Teraz też jest sposobność. A już kompletnie idiotycznym jest twierdzenie, że kalkuje działania poprzednika. Gdyby tak było, dług gminy sięgałby już 100 mln zł. I co to za argument, że jest członkiem PSL-u! Co to? Do PSL nie można należeć, ale do PiS to już nawet trzeba? Taka to teraz Polska? Rozumiem rozgoryczenie kilku nieudaczników, którzy do pięt nie dorastają Klęczarowi, i których mieszkańcy w poprzednich wyborach wymietli - dosłownie - z rządzenia Kętami. Jakoś trzeba odreagować. Na szczęście Kęczanie mają swój rozum.

`, 10.10.2018 21:37

Dziwny masz zwyczaj zaglądać ludziom w odbyt :-0

mrosta12, 10.10.2018 20:59

Błasiak i cały ten kęcki pis ma w d... mieszkańców i tyle!!!

mrosta12, 10.10.2018 20:57

Ty Keczanin nie gadaj głupot. A jak w DK 4 lata temu Bąk zaproponował debatę to Klęczar nie robił uników!!!! Błasiak to looser i tyle!

KJK, 10.10.2018 16:45

Zastanawiam się czemu służy ta debata, co do powiedzenia miał Klęczar przez ostatnie cztery lata w Kętach, widać. Kompromitacja, kalka działań poprzednika, którego tak krytykował będąc radnym. Trudno się dziwić wszak to członek PSL-u.

berni, 10.10.2018 14:13

Co to znaczy ustawka? Miał ktoś czekać z bejsbolami? Co to za brednie! Tchórzostwo to jest tchórzostwo! Koniec, kropka!

keczanin1, 10.10.2018 14:04

Może dlatego że w domu kultury miała być ustawka kleczara

berni, 10.10.2018 13:55

A dlaczego pan B. wymiękł przed debatą publiczną w Kętach? Co to obchodzi andrychowian, co mają tu do powiedzenia obaj panowie.